Bursa
Parçalı Bulutlu
14.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Estetik faciasında yeni gelişme!

Gündem , 29 Eylül 2020 Salı, 16:21

Kübra Boyraz'ın yaşamını yitirmesiyle ilgili olarak tutuklanan şahısların yasadışı kürtaj işlemi yaptıkları ortaya çıktı

Estetik faciasında yeni gelişme!
İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde bulunan bir güzellik merkezinde kalça botoksu yaptırdıktan sonra rahatsızlanan 38 yaşındaki Kübra Boyraz, ertesi gün hayatını kaybetmişti.

Boyraz memleketi Malatya'da toprağa verilirken, başlatılan soruşturma kapsamında, estetik merkezinin yetkilisi Erdal Doğruya ve Doktor Öner Özsoyeri tutuklanıp, cezaevine gönderilmişti.

Yaşanan olayın ardından İzmir'de güzellik merkezi işletirken yaklaşık 2 ay Erdal Doğruya ve Öner Özsoyeri ile ortaklık yapan Cansel Akter, açıklamalarda bulundu.

"NASIL İNSANLAR OLDUKLARINI ANLAYINCA ORTAKLIĞI SONLANDIRMAK İSTEDİM"


Akter, 2 şüphelinin dolgu, botoks, kalça dolgusu, göğüs ve burun estetiği, yüz germe ve kürtaj gibi çok çeşitli operasyonlar yaptıklarını öne sürerek, "Önce Öner yapıyordu, Erdal yardım ediyordu. Öner, devletten yasa dışı bir şey yaptığı için atıldı diye biliyorum. Erdal da bana doktor olduğunu söyledi. Ancak daha sonradan araştırdığımda yemek firmasında paket servis görevlisiymiş. Öner ile tanışmış, Öner ona bu işleri öğretmiş. İşlemleri öğrenince o da operasyon yapmaya başlamış. Bunların yoğun ısrarları sonucu yaklaşık 2 aylık bir ortaklık dönemimiz oldu. Ben bunların ne tür insanlar olduklarını anlayınca ortaklığı sonlandırmak istedim." dedi.