Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Evde giyindi dışarda soyundu

Magazin , 16 Şubat 2021 Salı, 12:11

Şarkıcı Tuğba Özerk, son günlerde İstanbul'u etkisi altına alan soğuk ve kar yağışlı havaya aldırış etmedi. Evde taytla gezen 40 yaşındaki popçu, kar üstünde poz verirken taytını çıkardı.

Evde giyindi dışarda soyundu

Sosyal medya hesabını aktif şekilde kullanan ünlülerden olan Tuğba Özerk, dün kar üstünde verdiği iddialı pozlarla adından söz ettirmeyi başardı.

İstanbul'da yaşanan soğuk havaya aldırış etmeden sadece bir sweet giyerek bahçesine çıkan şarkıcı, altına hiçbir şey giymeden kar üstünde poz verdi.

Saatler sonra aynı kombini ile evinden de fotoğraf paylaşmayı ihmal etmeyen Tuğba Özerk'in, bu kez altına tayt giymesi ise dikkatlerden kaçmadı.

MUAZZEZ ERSOY'U AĞIRLADI

Evinde Muazzez Ersoy ile bir araya gelen Tuğba Özerk, usta sanatçı ile çektirdiği fotoğrafı, "Gönlümün sultanı" notuyla Instagram hesabından yayınladı.

"SEVGİLİM İÇİN HAZIRIM"

Tuğba Özerk, 310 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından 14 Şubat Sevgililer Günü'nde yayınladığı iddialı fotoğraflarla magazin gündemine gelmişti.

Dekolteli pozlarını "Sevgilim için hazırım" mesajı ile paylaşan 40 yaşındaki şarkıcı, takipçilerini hem şaşırtmayı başardı hem de yaklaşık 25 bin beğeni almıştı.