Bursa
Çok Bulutlu
12.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Evlilik ikinci planda kaldı

Magazin , 17 Mart 2021 Çarşamba, 11:19

Önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıyan sunucu ve oyuncu Hande Ataizi, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Dinç Aydoğdu ile aşk yaşayan Ataizi, "Biz zaten bir aile olduk. O yüzden evlilik biraz ikinci planda kaldı. Ne zaman kafamız rahat olursa o zaman evleneceğiz" dedi

Evlilik ikinci planda kaldı

Oyuncu ve sunucu Hande Ataizi, önceki gün Beşiktaş'taki bir alışveriş merkezinde görüntülendi.

"EVLİLİK İKİNCİ PLANDA KALDI"

Daha önce yaptığı açıklamada pandemi nedeniyle sevgilisi Dinç Aydoğdu ile düğünlerini ertelemek zorunda kaldıklarını söyleyen Hande Ataizi, konu ile ilgili konuştu. Evliliğin kendileri için ikinci planda olduğunu ifade eden ünlü oyuncu, "Dinç, Leon ve ben zaten bir aile olduk. O yüzden evlilik biraz ikinci planda kaldı. Ne zaman kafamız rahat olursa, her şey bittikten sonra olacak. Yazın da Bodrum'da gidip, biraz tatil yaparız" dedi.

"ÇOK MUTLUYUM"

Rol aldığı dizinin set ortamı ile ilgili de konuşan Ataizi, "Çekimlere başladık. Her şey çok güzel gidiyor. Nisan gibi yayına gireceğiz. Setimizde Covid-19 konusunda üst düzey önlemler var. Sürekli test yaptırıyoruz. Sosyal mesafeye dikkat edilerek sahneler ayarlanıyor. Böyle bir yapım şirketiyle çalıştığım için çok mutluyum" ifadelerini kullandı.