Bursa
Parçalı Bulutlu
18.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ezgi Mola kendini rolüne fena kaptırdı

Magazin , 09 Ocak 2021 Cumartesi, 17:54

TRT1'in fenomen yapımlarından olan Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola, sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola'nın temizlik yaptığı anları paylaşan sevgilisi Mustafa Aksakallı herkesi güldürdü. Ezgi Mola, sevgilisinin yaptığı paylaşımı kendi sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Ezgi Mola kendini rolüne fena kaptırdı

Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah'ın rol aldığı Masumlar Apartmanı dizisi son dönemin en sevilen yapımlarından oldu. Dizideki karakterler de dikkat çekmeye devam ediyor.

Başarılı oyunculuk performansı ile herkesi kendine hayran bırakan Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola'nın temizlik yaptığı anları paylaşan sevgilisi Mustafa Aksakallı herkesi güldürdü.

Sevgilisinin yaptığı paylaşımı kendi sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen Ezgi Mola, 'E ne güzel işte temiz temiz' notunu düştü. Ezgi Mola'nın temizlik yaptığı anları gören takipçileri ise 'Kendini rolüne kaptırdı' esprisini yaptı.