Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Fahriye Evcen'den Karan paylaşımı

Magazin , 03 Mart 2021 Çarşamba, 13:04

Burak Özçivit ile mutlu evliliği devam eden Fahriye Evcen, oğlu Karan'la verdiği pozu, sosyal medya hesabından paylaştı. Evcen, iki yaşındaki oğlu Karan ile mutlu anları takipçilerinden oldukça ilgi gördü.

Fahriye Evcen'den Karan paylaşımı

Üç sene önce dünyaevine giren Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, 2019'da oğulları Karan'ı kucaklarına almıştı. Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Evcen, oğlu ile paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

OĞLUNU SEVMELERE DOYAMADI

Doğum kilolarından kısa sürede kurtularak, fitliği ile adından söz ettiren Fahriye Evcen, Karan ile sarıldığı ve eğlendiği bu pozları sosyal medya hesabından yayınladı.

Ünlü oyuncunun kalp emojisi ile yaptığı paylaşım takipçilerinden büyük ilgi gördü. Anne-oğulun keyifli halleri de dikkatlerden kaçmadı.

130 BİN TL!

Geçtiğimiz yazdan bu yana pek çok proje için teklif alan Fahriye Evcen, oğlu Karan ile ilgilenmeyi tercih etmişti. Ünlü oyuncunun, dikkat çeken bir karara imza atarak, bir yapım şirketinin teklifini kabul ettiği konuşuluyor.

Gizli tutulan proje için bölüm başı 130 bin TL alacağı öne sürülen Fahriye Evcen'in, nasıl bir dizide rol alacağı merak konusu oldu.

"KARAN TEK BAŞINA OYNAYACAK!"

İkili, geçtiğimiz aylarda Etiler'deki bir restorandan çıkarken görüntülenmişti. Çiftten Özçivit, oğulları Karan için gelen reklam tekliflerini soran muhabirlere, "Tek başına oynayacak. Öyle bir düşüncemiz var" şeklinde espri yapmıştı.