Bursa
Parçalı Bulutlu
9.3°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Fahriye Evcen: Küçük ressamım iş başında

Magazin , 08 Mart 2021 Pazartesi, 16:12

Dört yıl önce kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile nikah masasına oturan Fahriye Evcen, 2019 yılında oğlu Karan'ı kucağına aldı. Zaman zaman oğlunun keyifli anlarını sosyal medyadan paylaşan Evcen, son olarak Karan'ın resim yaparken eğlendiği anları takipçilerinin beğenisine sundu.

Fahriye Evcen: Küçük ressamım iş başında

2017 yılında Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, 2019'da oğulları Karan'ı kucaklarına almıştı. Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Fahriye Evcen, oğlu ile verdiği pozları sık sık takipçileriyle paylaşıyor. Paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyen 34 yaşındaki oyuncu, bu kez Karan'ın resim yaparken eğlendiği anları Instagram'dan yayınladı. Evcen'in, "Küçük ressamım iş başında" notunu düştüğü gönderi, 978 binden fazla beğeni ve yorum aldı.

'KANATLANARAK ARTAN BİR HEYECAN'

Geçtiğimiz günlerde oğlu ile objektiflere yansıyan Fahriye Evcen, "Karan büyürken neler hissettiriyor?" sorusuna, "Karan neredeyse iki yaşına geldi. Gün geçtikçe ucu bucağı olmayan şeyler hissettiriyor. 20 yaşına gelse de katlanarak artan bir heyecan. Çok güzel şeyler hissettiriyor" yanıtını vermişti