Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Fahriye Evcen: Nazar korkumuz yok

Magazin , 06 Ocak 2021 Çarşamba, 10:06

Oyuncu çift Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Uzun zaman sonra evden çıktıklarını söyleyen ikili, gün boyunca mağazaları gezerek alışveriş yaptı.

Fahriye Evcen: Nazar korkumuz yok

Anne olduktan sonra oyunculuğa ara veren Fahriye Evcen, oğulları Karan için nazar korkusu yaşamadıklarını belirtip "Hiç öyle korkumuz falan yok, ayrıca öyle çıkabilecek bir ortam da yok. Onu korumak adına fazla çıkaramıyoruz" diye konuştu.

Evcen, "Setlere ne zaman dönüyorsunuz?" sorusuna, "Şu an oğlumla ilgileniyorum, doğru iş olduğunda mutlaka olacaktır şu an netleşen proje yok. Şu an duruyorum. Bugün de uzun bir aradan sonra ilk defa alışveriş için çıktık. Net bir şey yok ama planım var. Çocukla nasıl olacak göreceğiz artık yavaş yavaş onu da alıştırarak olacak herhalde" şekilde cevap verdi.

"NE GEREKİRSE ONU YAPARIZ"

Ünlü çift, yurt dışından gelen aşıyla ilgili olarak, "Şu anda aşıyla ilgili ne yaparız bilmiyoruz. Ne gerekiyorsa onu yaparız henüz araştırma yapmadık. Her zaman Türkler'in başarısını takdir ediyoruz" şekilde konuştu.

"ÇOCUKLUĞUNU YAŞASIN"

Fahriye Evcen "Çocuğunuz için pahalı ve markalı kıyafetler almayı tercih eder misiniz?" sorusuna, "Bizim için en önemli olan şey bolca eğlenmesi çocukluğunu yaşaması, biz başka şeye dikkat etmiyoruz, eğlenceli ve güzel yetişmesi önemli" yanıtını verdi.

"YORUMLARA BAKMIYORUZ"

Yılbaşını evde geçirdiklerini anlatan ikili, ayrıca sosyal medya paylaşımlarından sonra yorumlara takılıp kafa yormadıklarını da sözlerine ekledi: Evdeydik evde olmayı aslında seviyoruz. İstediğimizi paylaşıyoruz, canımız nasıl isterse. İsteyen istediği yorumu yapabilir ama biz fazla yorumlara bakmıyoruz. Karan geçen sene çok küçüktü hiçbir şey anlamamıştı bu yıl da erken uyudu kuzeni vardı yanında çok eğlendi. Gecenin eğlencesi oydu.

milliyet