Bursa
Parçalı Bulutlu
17.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Fazıl Say: İki ev var demek, günde iki kere sevişiyoruz demek

Magazin , 25 Mart 2021 Perşembe, 16:52

Ünlü piyanist Fazıl Say, meslektaşı Ece Dağıstan ile 2019 yılında İtalya'nın Milano kentinde hayatını birleştirmişti. Ünlü çiftin, "Sevgililiğe devam ediyoruz. Evlerimizi bile birleştirmedik. Birbirimize hâlâ sırt çantamızla gelip gidiyoruz" açıklaması gündem oldu. Fazıl Say, bu sözler sonrası gelen tepkilere flaş bir yanıt verdi.

Fazıl Say: İki ev var demek, günde iki kere sevişiyoruz demek

Fazıl Say ile Ece Dağıstan, geçtiğimiz günlerde evlilikleriyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuşlardı. Evlendikten sonra birlikte yaşamadıklarını söyleyen Dağıstan, "Biz sevgililiğe devam ediyoruz. Evlerimizi bile birleştirmedik. Ben Fazıl'a veya o bana, hâlâ sırt çantamızla gelip gidiyoruz" demişti.

"AYRI EVLERDE YENİ AŞIKLAR GİBİ"

Fazıl Say ise "Asla sıkılmayız. Ayrı evlerde yeni aşıklar gibi yaşıyoruz. Herkesin kendi işi, çalışması, hayatının bireyselliği var" ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü çiftin bu röportajı sosyal medyada çok konuşuldu, üzerine binlerce yorum yapıldı. Ece Dağıstan, haklarında yapılan eleştirilere, "İşte o çanta" başlığı ile Instagram hesabından yanıt verdi.

"BİZİ ANLAMALARINI BEKLEMİYORUZ"

"Köşe yazarları, psikologlar, sabah programları ve hatta ClubHouse bunu tartışıyormuş. Ayrı evlerde evlilik, evlilik sayılır mıymış? Madem ayrı ev niye berabermişiz? Evlilik kurumu özgürlüğü kaldırmazmış! Kadın diyor ki; 'Eve kamera yerleştiririm, temizlikçi hanımı yollarım kontrole' vs..."

"Astrolog bilmem ne hanım 'Fazıl oğlak burcudur, o istemiştir' diyor. Bana da 'Yengeç burcu' uygun bulunuyor. Dedikodu programı yapan üç evlilik, sayısız ilişki yaşamış ama hala 'Kadın bunu kabul etmek zorunda kalmıştır' diyen tiplerden kurduğumuz bu beklentisiz sevgi ilişkisini anlamalarını beklemiyoruz..."

"BU HAYAT BİZE ÇOK YAKIŞIYOR"

"Konu hiç anlaşılmamış. Anlamaya mesaisi yok kimsenin ama gevezeliğe var. Ben 17 yaşından beri yurt dışı, yurt içi kendi düzeninde tek başına yaşayan biriyim. Evlenmek de hiçbir zaman ana hedefim olmadı, keza 43 yaşında evlendim. Benim amacım her zaman kendi huzur ve mutluluk formülümü bulmak oldu. Bizim 'iki' evimiz var doğru ama bu ayrı yaşamlar sürmek değil..."

"Kimse birbirinin üstüne çökmedi bizim ilişkimizde sadece ama biz her günümüzü gecemizi çoğunlukla iki ev arasında geçiriyoruz. Ve doğrudur ki; sırt çantamızla gidip, geliyoruz. Bu zahmetli mi? Evet bazen ama değer mi? Hem de nasıl. Bu tipler kadının kendi ayakları üzerinde duruyor olmasını, kadının kendi yaşam stilini biçimlendirmesine zaten karşılar çünkü kendilerine yakıştıramıyorlar ama bilsinler ki; bu hayat bize çok yakışıyor. Bu arada burcum koç."

FAZIL SAY'DAN FLAŞ AÇIKLAMA

Fazıl Say da Ece Dağıstan ile evlilikleri hakkında yapılan eleştiriler üzerine, eşinin açıklamasını yayınladı ve sosyal medya hesabından çarpıcı bir açıklama yaptı.

Dünyaca ünlü piyanist, "İki ev var demek günde iki kere sevişiyoruz demek. Bir o evde bir bu evde. Adamların 10'a kadar sayamadığını kabullenmiştik de bunlar 2'ye kadar sayamıyorlar" yorumunu yazdı.

Öte yandan Ece Dağıstan, Instagram hesabının hikaye bölümünden, kendisi ve eşi Fazıl Say hakkında takipçilerinin destek mesajlarını paylaştı.