Bursa
Parçalı Bulutlu
13.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Feride Hilal Akın ile Baybars Tören yollarını ayırdı

Magazin , 01 Şubat 2021 Pazartesi, 14:19

Yeni proje hazırlığı için Nişantaşı'nda görüntülenen Feride Hilal Akın, sevgilisi Baybars Tören ile ayrıldıklarını açıkladı. İmajını yenilediği görülen Akın, "Bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum" dedi.

Feride Hilal Akın ile Baybars Tören yollarını ayırdı

Hem şarkıcılık hem oyunculuk yapan Feride Hilal Akın, geçtiğimiz gün yeni bir proje görüşmesi için gittiği Nişantaşı'nda görüntülendi. Turuncu saçlarını pembe bir tonla değiştirip, imajında yenilik yaptığı görülen Akın, yeni projesi hakkında bilgi verdi.

"HERKES BAYILACAK"

Aşkım Kapışmak'ın sözlerini yazdığı bir şarkı için hazırlık aşamasında olduğunu belirten Feride Akın, "Çok güzel bir şarkı hazırlığı içindeyiz. Sözlerini Aşkım Kapışmak yazdı. Herkes bayılacak" sözlerinde bulundu.

"HAYATIMDA KİMSE YOK"

Sevgilisi Baybars Tören ile ilk kez geçtiğimiz ay görülen Feride Hilal Akın, gazetecilerden gelen "Aşk hayatınız nasıl gidiyor?" sorusunu beklenmedik şekilde yanıtladı. Akın, sevgilisi ile yollarını ayırdıklarını söyleyerek, "Şu an hayatımda kimse yok. Baybars'la ayrıldık, bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum" dedi.