Bursa
Çok Bulutlu
12.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Frankfurt'tan Ali Akman için ilk rapor

Spor , 29 Mart 2021 Pazartesi, 11:36

Bursaspor'dan Eintracht Frankfurt'a transfer olan Ali Akman, Alman ekibiyle bir süredir çalışmalarını sürdürüyor. Hem takımla hem de teknik kadroyla tanışmaya başlayan Ali Akman için Frankfurt Teknik Direktörü Adi Hütter'den ilk yorum geldi.

Frankfurt'tan Ali Akman için ilk rapor

Ajansspor, Alman gazetesi Frankfurter Rundschau'de çıkan haberi paylaştı. Habere göre Adi Hütter, Ali Akman için ilk raporunu hazırladı ve bunu basınla da paylaştı. Frankfurter Rundschau'ya konuşan Hütter, şunları söyledi:

Ali Akman çok sıcakkanlı bir adam. Herkes onun Frankfurt'a geldiğinde nasıl birisi olduğunu anladı. Halen çok eksiği var. Fizik olarak çalışacak şeyleri de var. Ama unutmamalıyız ki 18 yaşında bir oyuncu. Onun sabra ihtiyacı var.

Ali ise Frankfurt'a gitmekten oldukça memnun. Gazete, Ali Akman'ın "Hayatımın en iyi seçeneği. Elbette yakında gol ya da goller atmak ve Şampiyonlar Ligi gibi üst düzey turnuvalarda oynamak isterim. Bir gü burada en golcü oyuncu olmak istiyorum" sözlerine yer verdi ve oyuncunun istekli oluşuna dikkat çekti.