Bursa
Çok Bulutlu
20.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Genç hemşirenin sır ölümü!

Asayiş , 11 Haziran 2021 Cuma, 13:29

İstanbul'da 29 yaşındaki Hemşire Şebnem Köker, Kadıköy'de kaldığı pansiyonun 5'inci kattaki odasından demir korkuluklar üzerine düşerek can verdi. Köker'in aynı pansiyonda kaldığı erkek arkadaşı Timuçin B. tanık olarak ifade verdikten sonra serbest bırakıldı. Şebnem Köker'in babası Abdullah Köker, Timuçin B.'nin tanık olarak ifade verip serbest bırakılmasına isyan ederek, "Aynı odada iki kişi kalıyor. Biri şüpheli şekilde ölüyor, diğerinin tanık olarak ifadesini alıp bırakıyorlar" dedi. Kızının kardeşinin yanına Kanada'ya gitmek için hazırlık yaptığını söyleyen baba Köker, "İntihar etmesi mümkün değil" dedi.

Genç hemşirenin sır ölümü!

İzmir'de bir hastanede hemşire olan Şebnem Köker, İstanbul'da yaşayan erkek arkadaşını ziyarete geldi. İkili Kadıköy'de bir pansiyona yerleşti. Ancak sabaha karşı Şebnem Köker, 5. kattaki pansiyonun penceresinden zemindeki istinat duvarı üzerindeki demir parmaklıkların üstüne düştü. Hemşire Köker olay yerinde hayatını kaybetti. Aynı odada kaldığı Timuçin B. tanık olarak ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Kızının acı haberi ile yıkılan baba Abdullah Köker Timuçin B.'nin serbest bırakılmasını anlayamadığını söyleyerek, "Aynı odada iki kişi kalıyor. Biri şüpheli şekilde ölüyor, diğerinin tanık olarak ifadesini alıp bırakıyorlar" dedi.

EVLİ OLDUĞUNU ÖĞRENMİŞ

Olay günü öğle saatlerinde kızının kendisini başka bir numaradan aradığını söyleyen baba Köker, "Beni arayıp telefonunun denize düştüğünü söyleyip, 'merak etme yarın 2 de uçağa bineceğim, havaalanından beni alırsın' dedi. Bana telefonum denize düştü dedi ama akşam 23.00 gibi bir arkadaşına mesaj atmış. 'Timuçin'in karısıyla konuşmasını dinledim. Başka bir kızla da konuştu. Daha güzel ders alamazdım. Annem de sen de çok haklıymışsınız. Nasıl aptal olduğumu bu kadar net anlayamazdım' demiş" dedi.

ÖLÜM HABERİNİ SEVGİLİSİNDEN ALDI

Ertesi gün kızına ulaşamadığı için en son kendisini aradığı numarayı aradığını söyleyen baba Abdullah Köker, "Bu adamın numarasıymış. Bana direkt, 'Düştü tutamadım' diye ağlamaya başladı. Ben apar topar İstanbul'a geldim. Ben polise ifade verirken bu adam dışarıda benim arkadaşıma bambaşka şeyler anlatmış" dedi.