Bursa
Parçalı Bulutlu
9.7°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

George Clooney: Benim tarzım değil

Magazin , 17 Aralık 2020 Perşembe, 16:01

Yönetmen ve oyuncu George Clooney, Tom Cruise'un Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible 7) film setinde geçerli olan koronavirüs önlemlerine uymayanlara küfrederek, azarlaması hakkında konuştu. Clooney, "Bence insanlara bu şekilde davranmaya gerek yok ama biliyorsunuz; herkesin kendi tarzı var. Tamamen hatalı değil ama ben olsaydım daha kişisel hallederdim" şeklinde konuştu

George Clooney: Benim tarzım değil

Amerikalı yönetmen ve oyuncu George Clooney, Tom Cruise'un film setinde geçerli olan koronavirüs önlemlerine uymayanlara küfrederek, azarlaması hakkında konuştu. Katıldığı 'SiriusXM' adlı radyo programında Cruise'un bu davranışıyla ilgili görüşlerini açıklayan Clooney, "Aşırı tepki göstermedi, çünkü bir sorun var. Başka bir TV dizisinde çalışan bir arkadaşım var aynı olayı yaşadılar" dedi.

George Clooney, kendisinin böyle bir durumla daha farklı bir şekilde baş edeceğini ifade etti.

"Bu kadar büyük tepki göstermezdim. İnsanları kırmazdım" diyen oyuncu, Cruise'un setteki diğer herkesten de sorumlu olduğunu ve tamamen haklı olduğunu dile getirdi.

George Clooney, konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı:

Yapım durdurulursa pek çok insan işini kaybeder. İnsanlar bunu anlamak zorunda ve sorumlu davranmak zorunda. İnsanlara görevlerini bu şekilde hatırlatmak benim tarzım değil. Bence insanlara bu şekilde davranmaya gerek yok ama biliyorsunuz; herkesin kendi tarzı var.

O çekimde yer alan insanlar bize daha fazlasını anlatacaktır. Bunu neden yaptığını anlıyorum. Tamamen hatalı değil ama ben olsaydım daha kişisel hallederdim. Tabi tüm olayı bilmiyorum. Belki de o bunu 10 ya da 15 kez tekrar etti daha önce.

Dünyaca ünlü oyuncu Tom Cruise, başrolünü üstlendiği Mission Impossible 7 (Görevimiz Tehlike 7) filminin setinde öfkesine hakim olamamıştı. 58 yaşındaki Cruise, sette koronavirüs önlemlerine uymayan çalışanlara ateş püskürmüştü.