Bursa
Parçalı Bulutlu
14.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Görevimiz Tehlike'den 5 kişi kovuldu

Magazin , 17 Aralık 2020 Perşembe, 16:03

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible 7) setinde corona virüs kurallarını ihlal eden ekip üyelerine küfür ederek azarladığı ses kayıtları basına sızdırılmasının ardında çıldırdı. 5 kişi projeden çıkarıldı.

Görevimiz Tehlike'den 5 kişi kovuldu

Hollywood yıldızı Tom Cruise'un kısa süre önce ortaya çıkan ses kaydında sette corona virüs önlemlerine uymayan kişilere zehir zemberek sözler sarf ettiği ortaya çıktı. Ses kaydının ardından zaten gergin olan prodüksiyon ekibinde yeni gerilimlerin yaşandığı iddia edildi.

Görevimiz Tehlike 7 çekimlerinde Tom Cruise'un ikinci kez küplere binmesinin ardından 5 kişinin projeden ayrıldığı öne sürüldü.

Daily Mail'in haberine göre prodüksiyon ekibine yakın bir kaynak sette yaşananlara dair şu ifadeleri kullandı:

"Gerilim aylardır yükseliyor ve bu bardağı taşıran son damla oldu. Gerilimin kamuoyuna yansımasından bu yanaysa ortamda daha fazla gerginlik oluştu ve birkaç kişi ayrıldı."

"Ancak Tom film çekimlerine bu kadar zaman harcanmasının ardından daha fazlasını kaldıramaz. Diğerlerinin bunu kendisi kadar ciddiye almamasına üzülüyor."

Cruise'un çekimlerin devam edebilmesi için çok fazla zaman ve para harcamasıyla filmin prodüksiyonuna dair kendisini sorumlu hissettiği belirtildi.