Bursa
Kum veya Toz Taşınım
14°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Hadise'den ayrılan Kaan Yıldırım'dan ilk paylaşım

Magazin , 17 Aralık 2020 Perşembe, 15:22

Şarkıcı Hadise (35) ile oyuncu Kaan Yıldırım'ın (33) 10 aylık birlikteliği sürpriz şekilde sona ermişti. Yıldırım, magazin gündemine bomba gibi düşen ayrılıktan günler sonra Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu.

Hadise'den ayrılan Kaan Yıldırım'dan ilk paylaşım

Hadise ile Kaan Yıldırım, geçtiğimiz şubat ayında aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkileri 10 ayda üç kriz atlatmış, çift her defasında barışmıştı.

İddiaya göre; Hadise, geçtiğimiz günlerde bir anda parladı. Yıldırım'ın alttan almaya çalışma çabaları sonuç vermedi. Pop yıldızı evi terk etti.

Hadise ayrılık açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel... Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor... Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim... Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun. Kendinize iyi bakımn."

Ayrılık sonrası herhangi bir açıklama yapmayan Kaan Yıldırım, Instagram hesabından birlikte çekildikleri fotoğrafı silmişti.

İLK PAYLAŞIM

24 Aralık'ta 34 yaşına girecek olan Kaan Yıldırım, sosyal medyada ayrılık sonrası ilk paylaşımını yaptı.

Yıldırım, "Bu doğum günümde, kanser hastaları için birlik olalım. Herkese sağlıkla dolu bir ömür dilerim" diyerek, Türk Kanser Derneği'ne bağış yapılmasını istedi.

Ünlü oyuncunun, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafları yoruma kapatması dikkatlerden kaçmadı.

SEDA GÜVEN DEVREYE GİRDİ

Hadise ile Kaan Yıldırım'ı barıştırmak için ilk devreye giren kişi tanışmalarını da sağlayan oyuncu Seda Güven olmuştu.

"HADİSE FEVRİ DAVRANDI"

Yakışıklı oyuncunun, bir yakınına, "Hâlâ çok aşığız. Bu sevgi öyle derin ki, kolay kolay bitemez. Biz evlilik hazırlığı yapıyorduk. Nedense fevri davrandı" dediği iddia edilmişti.