Bursa
Çok Bulutlu
18.1°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Hakan Taşıyan'dan kötü haber geldi

Magazin , 27 Şubat 2021 Cumartesi, 17:46

SON DAKİKA... Ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan'ın sağlık durumu hakkında yeni açıklama yapıldı. Yaklaşık 4 aydır hastanede tedavi gören Taşıyan'ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, acilen acilen karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği ifade edildi. İşte o açıklama...

Hakan Taşıyan'dan kötü haber geldi

Bir döneme damgasını vuran 47 yaşındaki şarkıcı Hakan Taşıyan uzun süredir sağlık sorunlarıyla boğuşuyor.

Yaklaşık 4 aydır tedavi gören Taşıyan'ın son durumuyla ilgili açıklama yapıldı. Taşıyan'ın, acil olarak böbrek ve karaciğer nakli olması gerektiği duyuruldu. Böbrek nakli için kız kardeşinin uyumlu olduğu belirtilirken, karaciğer için herhangi bir donör bulunamadığı ifade edildi.

Taşıyan'ın resmi Instagram hesabından yapılan açıklamada, şarkıcının sevenlerinden dua ve yardım beklediği belirtilirken şu açıklama yapıldı:

'DONÖR BULUNAMADI'

"Hakan taşıyansevenlerine önemli duyuru. Yaklaşık 4 aydır devam eden tedavi sürecimizde, doktorlarımızın yapmış olduğu tetkikler neticesinde, acil olarak karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği tespit edilmiştir. Öncelikle birinci derece yakınlarından (aile birelerinden) alınan kan örnekleri neticesinde böbrek için kız kardeşinin uyumlu olduğu belirtilmiş ancak karaciğer için herhangi bir donör bulunamamıştır.

'DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN'

Durumu kritikliğini korumaktadır ve doktorlarımızın verdiği bilgi neticesinde karaciğerin acil olarak bulunması gerektiği bildirilmiştir. Tedavi sürecinde doktorlarımızın vücudu dengede tutabilmek için belirli aralıklarla vücuttan su çekme işlemi ve diyaliz işlemi uygulanmaktadır. Hakan Taşıyan sevenlerinden dualarını eksik etmemesini ve Allah'ın izniyle sağlıklı günlere kavuşması ve sevenlerine tekrar "doktor" olmasını tüm kalbi duygularımızla diliyoruz. Yanımızda olan tüm kardeşlerimize sevgilerimizle"

Kaynak: Snob Magazin