Bursa
Çok Bulutlu
19.1°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Hande Erçel'den 'evlilik' açıklaması

Magazin , 13 Kasım 2020 Cuma, 13:28

Kerem Bürsin'le başrolü paylaştığı 'Sen Çal Kapımı' dizisi ile adından söz ettiren ve yakışıklı oyuncu ile aşk yaşadığı iddiaları uzun süre konuşulan Hande Erçel, özel hayatı ve evliliğe bakış açısıyla ilgili konuştu.

Hande Erçel'den 'evlilik' açıklaması
Set çıkışı aracıyla yolun kenarında durarak röportaj veren Hande Erçel, dizinin çok güzel gittiğini, rutin kontrolleri yaparak çekimlerin devam ettiğini söyledi.

Uçankuş'un haberine göre; güzel oyuncu, "250 TL'lik tek kullanımlık özel tasarım maske takıyor" şeklindeki haberlere açıklık getirdi.

'250 TL'lik maske' iddiasını ilk defa duyduğunu belirten Erçel, maskeyi arkadaşının hediye ettiğini açıkladı.

Evliliğe karşı bakış açısının değişmediğini dile getiren 26 yaşındaki oyuncu, "İsterse insanlar evlenir, istemezlerse evlenmezler. Her zaman aynı bakıyordum” dedi.
Hande Erçel, aşk hayatıyla ilgili ise "Şu an iş yapıyorum bilemem, hayat ne getirir belli olmaz" ifadelerini kullandı.

"BERABER GÖRÜNTÜ VERME KARARI ALMADIK"
Ünlü oyuncu, partneri Kerem Bürsin'le aşk yaşadıklarına atıfta bulunan basın mensuplarının "Reytingler düştü o yüzden mi birlikte görüntülenme kararı aldınız?" sorusu üzerine "Beraber çıktık, beraber görüntü verme kararı almadık" şeklinde konuşmuştu.

Kerem Bürsin'in annesinin sosyal medyadan kendisini takip ettiğinin hatırlatılması üzerine ise Erçel, "Olabilir, benim de ailem onu takip ediyor seti ziyarete gelmiş kendisi" açıklamasında bulunmuştu.