Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Hande Erçel ile Kerem Bürsin arasında ilginç iddia!

Magazin , 19 Ağustos 2020 Çarşamba, 13:35

'Sen Çal Kapımı' dizisindeki uyumlarıyla dikkat çeken ve son dönemde 'aşk' iddiaları ile magazin gündemine gelen Kerem Bürsin ve Hande Erçel, sosyal medyada ilginç bir iddiaya girdi.

Hande Erçel ile Kerem Bürsin arasında ilginç iddia!
Kerem Bürsin’in, “Telefonundan istediğim fotoğrafı seçip hesabında paylaşacağım” sözlerine rol arkadaşı Hande Erçel bakın nasıl tepki verdi!FOX'ta yayınlanan 'Sen Çal Kapımı' dizisinde başrol oynayan Hande Erçel ile Kerem Bürsin, eğlenceli Instagram paylaşımlarına devam ediyor.

Kerem Bürsin, son olarak Instagram hesabının hikaye bölümünden yayınladığı videolar ile dikkat çekti."HANDE İDDİAYI KAYBEDERSE..."

Yakışıklı oyuncu, "Bir iddiaya gireceğiz. Hande kaybederse; telefonunu alacağım, fotoğraflardan istediğim birini seçip sosyal medya hesabından paylaşacağım. Ben kaybedersem sen istediğin fotoğrafı seçip paylaşacaksın" dedi.

Şaşkınlık yaşayan Erçel, "Hayır ben böyle bir şeyi istemedim. Bu bir emrivaki" şeklinde esprili bir karşılık verdi."BU İDDİALAR ÇOK SAÇMA"

Rol arkadaşı Hande Erçel’in Murat Dalkılıç’la birlikteliğinin bitmesine sebep olduğu iddia edilen Kerem Bürsin, "Bu iddialar çok saçma. Murat da çok profesyonel bir sanatçı” demişti.