Bursa
Çok Bulutlu
12.1°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Hande Yener zor günler geçiriyor!

Magazin , 10 Mart 2021 Çarşamba, 11:48

Şarkıcı Hande Yener, önceki gün Nişantaşı Citys'te objektiflere takıldı. Kıyafeti için "Hande Yener tarzı" diyen 48 yaşındaki şarkıcının, yüzündeki şişlik dikkat çekti.

Hande Yener zor günler geçiriyor!

Kulağındaki sağlık sorunu nedeniyle son günlerde zor günler geçirdiğini söyleyen Hande Yener, aracını teslim almadan önce basın mensupların sorularını cevapladı.

Ünlü şarkıcı, "Her şeyden önce insan sağlığı gelir. Kulağımda çınlama vardı. İyileştim sayılır. 'Sağlık sağlık' diyorum, en büyük zenginlik sağlıktır arkadaşlar bunu anladım. Sağlığın kötü oluşu insanın psikolojisini etkiliyor tabi ama şu anda çok iyiyim" dedi.

Bu arada ilginç giyim tarzı için "Hande Yener tarzı" diyen Hande Yener'in, yüzündeki şişlik dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda objektiflere takılan 48 yaşındaki şarkıcı, diş tedavisinin sürdüğünü belirterek, "Dişime restorasyon yapılıyor desem yeridir. Ağzım uyuştuğu için konuşamıyorum" demişti.

Bülent Ersoy, Seda Sayan, Şafak Sezer ve Serdar Ortaç ile birlikte 'İbo Show'un yılbaşı özel programına katılan Hande Yener, herkes şarkı söylerken yerinde oturup alkış yapması ve kıyafeti ile gündem olmuştu.

Ünlü şarkıcı, magazin muhabirleri tarafından bu durumun hatırlatılması üzerine, "Ne güzel işte, hanım hanımcık otuyordum" karşılığını vermişti.

MİLLİYET MAGAZİN