Bursa
Parçalı Bulutlu
11.1°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

'Hani Özcan Deniz-Feyza Aktan yeniden evlenecekti?'

Magazin , 19 Kasım 2020 Perşembe, 10:07

Şarkıcı Özcan Deniz ile oğlunun annesi Feyza Aktan arasındaki gerilim, magazin gündemine bomba gibi düştü. Kısa süre öncesine kadar "tekrar evlecekleri" yönünde basına yansıyan haberlerle gündem olan eski eşler, son günlerde ise 'ihtarname' ve 'gasp' iddiası ile herkesi şaşırttı.

'Hani Özcan Deniz-Feyza Aktan yeniden evlenecekti?'
"Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan hakkında 2020 baharından bu yana tek kaynakları ‘kulislerde konuşulanlar’ ve ‘iddialar’ olan haberler neydi?

Mayıs 2020: Karantina günlerini birlikte geçiren Özcan Deniz ile Feyza Aktan yeniden evlilik kararı aldı. Hatta Özcan Deniz, oğlu Kuzey’in 30 Nisan’daki ikinci yaş gününde eski eşi Feyza Aktan’a evlenme teklif etti.

Kasım 2020: Özcan Deniz, oğlunun annesi Feyza Aktan ile gerilim yaşıyor. Deniz, Sarıyer’deki villasında oğluyla yaşayan eski eşine, 'Evi boşalt' diye ihtarname çekti. Deniz, sonuç alamayınca gaspla suçladığı eski eşini savcılığa şikayet etti.

Allah Allah... Hani ‘yeniden evleneceklerdi? Altı ayda ne oldu da ‘ev’ yüzünden adliyelik oldular?

Ya düne kadar yazılanlar yalandı ya da Deniz’le Aktan’ın ilişkileri mevsimlere bağlı. Baharda yeşeren ilişkileri sonbaharda soluyor."

EVLİLİK 15 AYDA BİTTİ!2018 yılında nikah masasına oturan Özcan Deniz ile Feyza Aktan, aynı yıl nisan ayında oğulları Kuzey Deniz'i kucaklarına almıştı. 15 ay evli kalan çift, geçtiğimiz yıl anlaşmalı olarak tek celsede boşanmış, çocukları için ortak velayet almıştı.