Bursa
Çok Bulutlu
13.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Hanife Gürdal isyan etti

Magazin , 16 Şubat 2021 Salı, 15:13

Katıldığı evlilik programlarıyla ünlendikten sonra sosyal medya fenomeni olan Hanife Gürdal, 'Lerzan'la Çok Mutlu' programına konuk oldu. Boşanma aşamasında olan Hanife, eşi Kemal Ayvaz'ın ailesine seslenerek "Herkes kendi namus bekçiliğini yapsın" dedi.

Hanife Gürdal isyan etti

UçanKuş TV ekranlarında yayınlanan 'Lerzan'la Çok Mutlu' programına konuk olan fenomen gelin adayı Hanife Gürdal eşi Kemal Ayvaz ile olan ayrılıklarının nedeni olarak Kemal'in ailesini gösterdi.

Canlı yayında gözyaşlarına boğulan Hanife Gürdal, eşi Kemal Ayvaz'ın ailesinin kendisini istemediğini, Kemal'in ailesinin baskısı altında kaldığını ve Ayvaz'ın ailesine karşı kendisini korumadığını ifade etti.

Fenomen gelin Gürdal, canlı yayında; "Her konuda o kadar üstüme geldiler ki, kendimi çok yalnız hissettim. Bir evlilik programına çıktım diye bana karşı önyargılılar" diyerek eşi Kemal Ayvaz'ın ailesinin baskısı altında kaldığını söyledi.

Öte yandan Hanife Gürdal, gözyaşlarıyla "Herkes kendi namus bekçiliğini yapsın" diyerek sitemini dile getirdi.

Hanife Gürdal, son dönemlerde mini etekli pozlarıyla gündeme gelmişti. Sosyal medya fenomeni paylaşımına, "Ellerimin dokunduğu her şeyi güzelleştirir veya yıkarım, her halükarda bir iz bırakırım. Tamamen neyi hak ettiğinize bağlı, benim ikisine de gücüm yeter" notunu düşmüştü.

Hanife Gürdal, geçtiğimiz günlerde fotoğrafçı eşi Kemal Ayvaz ve ailesiyle karın tadını çıkarmak için yaylada bulunan evlerini giderken talihsiz bir kaza yaşamıştı.

Gürdal'ın eşi, kara saplanan araçlarını kurtarmaya çalışırken parmağını, ayağı kayıp düşen Gürdal'ın annesi ise kolunu kırmıştı. 26 yaşındaki fenomen gelin adayı, Trabzon'da yayla evine giderken başlarına gelen talihsiz kazayı sosyal medyada gülerek anlatınca tepki çekmişti.