Bursa
Parçalı Bulutlu
10.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Harika Avcı zor günler geçiriyor

Magazin , 24 Eylül 2020 Perşembe, 13:06

Lerzan Mutlu’nun sunduğu ‘Lerzan’la Çok Mutlu’ programında Harika Avcı ile ilgi bir iddia ortaya atıldı. Bu iddia karşısında Lerzan Mutlu, gözyaşlarına boğuldu.

Harika Avcı zor günler geçiriyor
Bir dönem fırtına gibi esen sanatçı Harika Avcı, sıkıntılı günler geçiriyor. Harika Avcı’nın ev sahibi, UçanKuş’a açıklamalarda bulundu.

Ev sahibi, açıklamasında, Harika Avcı'nın kirasını bile ödeyemediğini, maddi ve manevi olarak çok sıkıntılı günler geçirdiğini söyledi.

Lerzan Mutlu, Avcı’nın yaşadıkları karşısında gözyaşlarına hakim olamadı. Harika Avcı’ya ulaşmaya çalışan Lerzan Mutlu, bir yanıt alamadı

Lerzan Mutlu, Harika Avcı için ağlayarak yardım çağrısında bulundu. Öte yandan Avcı’nın telefonlara bakmadığını söyledi.

Harika Avcı, geçen yıl Kartal’da bir pansiyon odasında yaşamaya başlamış, her şeyini satmıştı. Avcı’nın pansiyon parasını bile Avustralya’da yaşayan bir fanı ödemişti. Assolistlik yaptığı ve paraya para demediği yıllarda, evinde sıkıldığı zaman ünlü otellerin kral dairesine gidip bir ay orada kalırdı.

Avcı'nın yaşadığı büyük dolandırıcılık olaylarından sonra maddi olarak zor günler geçirmeye başlamıştı. Onur Akay,  kaleme aldığı yazısında, Harika Avcı'nın elinde belli bir miktar parası kaldığını, çevresinin ev alması için kendisini zorladığını yazmıştı. Ancak ev almayan Avcı, o parayı da harcamıştı.

Onu Akay ayrıca, Avcı'nın kiloları nedeni ile mide küçültme ameliyatı olduğunu, çok zayıfladığını ve tanınmaz bir hale geldiğini de yazmıştı. Bozulan psikolojisi nedeni ile evden hiç dışarı çıkmıyordu ve doğal gaz parasını bile ödeyemiyordu.