Bursa
Parçalı Bulutlu
5.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

İnegöl Belediye Zoroğlu ile devam ediyor

Spor , 27 Temmuz 2020 Pazartesi, 22:16

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde Bursa’yı temsil eden ikinci takım olan İnegöl Belediyespor, antrenör sorununu çözdü ve Levent Zoroğlu ile sözleşme yeniledi.

İnegöl Belediye Zoroğlu ile devam ediyor
Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine, İnegöl Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Alper Taban ile Kulüp Başkan Vekilleri Rıdvan Kocaağa ve Nuri Solak katıldı. İmza töreni sonrası açıklama yapan Başkan Taban, şunları söyledi “Şu anda takımımızın baş antrenörü Levent Zoroğlu hocamızla akdimizi imzalıyoruz. Efeler Liginde daha güçlü şekilde yolumuza devam etmek istiyoruz. Levent hocamızla daha önceki yıllarda da zaten tanışıyoruz ve çalışmıştık. Hocamızla birlikte, hep beraber ve yaptığımız transferlerle daha güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğimizi ifade ediyorum.

Baş antrenör Levent Zoroğlu ise “Yeniden burada olmak çok güzel. Çok güzel zaman geçirdiğimiz kulüp. Balkan şampiyonu olduğumuz, Avrupa’da mücadele ettiğimiz yıllardan sora tekrar kulübümüzde olmak beni çok mutlu ediyor. Güzel kadro kurduk. İnegöl markasını yine en üst seviyeye taşımak istiyoruz. Herkese hayırlı olsun” dedi.