Bursa
Çok Bulutlu
20.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

İnegöl'de Bahariye Mahalle Konağı yenilendi

Bursa , 12 Aralık 2020 Cumartesi, 13:20

Bursa'da İnegöl Belediyesi, Bahariye Kırsal Mahallesi'nde bulunan mahalle konağını baştan aşağıya yenileyerek vatandaşların kullanımına sundu.

İnegöl'de Bahariye Mahalle Konağı yenilendi

İnegöl Belediyesi,ilçenin orman köylerinden biri olan kırsal Bahariye Mahallesi'nde uzun yıllardır kullanılan ve artık yenilenme zorunluluğu oluşan köy konağının tadilatı için düğmeye basıldı. Bir süre önce başlayan çalışmalarla İnegöl Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, mahalle konağında çatıdan zemine kadar ciddi bir revizyona imza attı.

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, yeni haliyle uzun yıllar mahalle sakinlerine hizmet verecek olan konakta tamamlanan çalışmaları yerinde inceledi. Taban, beraberindeki heyet ve mahalle muhtarı Necati Alan ile vatandaşların da katılımıyla konakta inceleme yapıp çalışmaları yerinde gördü.

Burada vatandaşlarla da sohbet edip mahallenin eksikleri ve taleplerine ilişkin istişareler yapan Başkan Taban, "Göreve geldiğimiz günden bu yana istişareye, ortak akla önem verdik. Aynı çizgiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mahallemizde eksiklerimizin olduğunun farkındayız. Bunları gidermek için planlamalarımızı yapıp en kısa sürede sorunlara çözüm üretmenin gayreti içerisindeyiz. Mahalle konağımız da yenilenmiş haliyle uzun yıllar hizmet verecek hale geldi. Köyümüze ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.