Bursa
Parçalı Bulutlu
16.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

İrem Derici: Ben flörtten besleniyorum!

Magazin , 10 Ağustos 2020 Pazartesi, 20:25

Şarkıcı İrem Derici, konuk olduğu sabah programında aşk hayatına dair dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Derici, söyledikleriyle sosyal medyada gündem oldu.

İrem Derici: Ben flörtten besleniyorum!
Karantina günlerini evde geçiren ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren İrem Derici, , Demet ve Alişan ile Sabah Sabah adlı programa konuk oldu.Canlı yayına çıktıktan sonra kendisiyle ilgili bir röportaj bandı yayınlanan Derici, aşk hayatıyla ilgili sorulara verdiği yanıtlarla dikkat çekti.

İrem Derici; muhabirin, aşk hayatı üzerinden yönelttiği ‘Flörtöz biri misiniz?’ sorusuna yanıt verdi.Şarkıcı, “Mutfak eşyası olsaydım fritöz olurdum sırf telaffuzu kulağa flörtöz kelimesini çağırıştırıyor diye… Ben flörtten besleniyorum, hoşuma gidiyor heyecan… Flörtöz insanlar tatlıdır" dedi.Yaşadığı aşklarda çevrenin kendisine ne diyeceğine pek de aldırmadığını söyleyen Derici, “insanlara iltifat etmeyi severim, yoldan geçen güzel bir kadına da iltifat etmeyi severim o yüzden flört sadece karşı cinsle yaşanacak bir şey değil” şeklinde konuştu.

Hayranıyla ilişki yaşama konusuna soğuk olmadığını söyleyen İrem Derici, “Her ilişki biriciktir ve tabii ki bir hayranımla ilişki yaşayabilirim” ifadelerini kullandı.