Bursa
Çok Bulutlu
16.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

İrem Derici'den flaş itiraf! 11 yaş küçük sevgili

Magazin , 24 Şubat 2021 Çarşamba, 17:06

Hayatında uzun bir süredir kimse olmayan şarkıcı İrem Derici, aradığı aşkı buldu.

İrem Derici'den flaş itiraf! 11 yaş küçük sevgili

33 yaşındaki şarkıcı, gönlünü kendisinden 11 yaş küçük 'Çok Güzel Hareketler 2' oyuncusu Emre Aslan'a kaptırdı. Magazin gündemine bomba gibi düşen aşk haberleri hakkında İrem Derici'den son dakika açıklaması geldi.

Nişantaşı'nda spor salonu çıkışı objektiflere takılan İrem Derici, üç yıldır spor yapmadığını belirterek, spor hocasıyla arasında geçen diyaloğu anlattı.

"BENİ MAKİNE YAP"

"2017'den beri spor yapmıyorum, sonra hoşuma gitti spor yapmamak ve öyle yaşadım yıllarca. İki adım atıyorum belim tutuluyor. Eski spor hocama gittim. 'Doğum günüm geliyor beni makine yap' dedim."

"YATIM KATIM OLSUN DERDİM YOK'

Evi olmadığını ve iki eski arabası olduğunu dile getiren 33 yaşındaki popçu, "Bu dönemde para kazanmadım, verdik kliplere. Limon satarız ne olacak? Yatım katım olsun diye düşüncelerim yok. İki tane arabam var; ünlü arabası gibi değil. Biri cip, sarıya kaplattım, taksi zannediyorlar beni. 'Taksi değil, İrem Derici' diyorum. Evim de yok. Vardı daha ünlü değilken sattım ve 'Dantel' albümünü yaptım. Neden? Ben salağım çünkü. Ev de olur, araba da olur. Beş klibi toplasan ev parası zaten" ifadelerini kullandı.

"SİSTEMDE CEZA GÖRNMÜYOR"

İrem Derici, geçtiğimiz günlerde maske ve sosyal mesafe kurallarını ihlal ettiği için 4 bin 369 TL para cezası kesildiği haberleriyle gündeme gelmişti.

Henüz sistemde cezanın görünmediğini söyleyen şarkıcı, "Sistemde henüz cezam görünmüyor. Orada üç saat oturduk, maskemiz hep vardı. O an yemek yiyorduk, besin ağızdan alınıyor ya kulak ya da burun deliği olmuyor. Beni orada çok güzel gaza getirme çabası da vardı, kibarlığımı ve sabrımı korudum" dedi.

MİLLİYET MAGAZİN