Bursa
Çok Bulutlu
10.1°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

İşte yeni projesinden ilk kareler

Magazin , 15 Şubat 2021 Pazartesi, 12:10

Kıvanç Tatlıtuğ ile Özge Özpirinçci'yi buluşturan ve şimdilik adının 'Bir Denizaltı Hikayesi' olacağı söylenen diziden yeni kareler geldi.

İşte yeni projesinden ilk kareler

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Ertan Saban, Ecem Uzun ve Alper Saldıran'ın yer aldığı yeni dizinin yönetmen koltuğunda da Tolga Karaçelik oturuyor.

ÇEKİMLER DEVAM EDİYOR

Bilimkurgu türünde olacak ve dijital platformda yayınlanacak olan 'Bir Denizaltı Hikayesi' ismiyle anılan dizinin çekimleri İzmir Foça'da devam ediyor.

Yazar kadrosunu Jason George önderliğinde Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı oluşturduğu dizinin adı henüz belli olmadı. Şimdilik Bir Denizaltı Hikâyesi" adıyla anılan yapım, denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman'ın hikayesini konu alıyor.

YENİ KARELER GELDİ

Geçtiğimiz günlerde setten ilk görüntülerin sosyal medyada paylaşıldığı diziden yeni kareler de izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Çekimlerden gelen yeni fotoğraflarda; Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'ye yönetmen Tolga Karaçelik'in de eşlik etmesi dikkatlerden kaçmadı.