Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

İstismar skandalı büyüyor! Dosyaya 3 kızın daha ismi eklendi

Gündem , 26 Mart 2021 Cuma, 13:49

Gelen bir son dakika haberine göre; Tekirdağlı iş insanı İ.P., 15 yaşındaki C.N.K.'ye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı. 15 yaşındaki kız kardeşi C.N.K.'yı, birlikte yaşadığı İrfan Pullukçu'nun istismar etmesine para karşılığı aracılık ettiği iddiasıyla tutuklanan Hilal Karadağ'ın ise Y.A., S.D. ve E.K. isimli üç kıza da 200-300 TL tutarlarında para gönderttiği ortaya çıktı.

İstismar skandalı büyüyor! Dosyaya 3 kızın daha ismi eklendi

Tekirdağ Cumhuriyet Savcılığı, Hilal Karadağ ve üç kızın banka hesaplarını incelemeye aldı. Olayın ortaya çıkması üzerine İrfan Pullukçu ve birlikte yaşadığı iddia edilen Hilal Karadağ geçtiğimiz 8 Mart tarihinde tutuklanmıştı. İrfan Pullukçu'nun, polis ve savcılık ifadelerinde susma hakkını kullandığı belirtildi.

DHA muhabirlerin ulaştığı tanık ifadelerine göre; İrfan Pullukçu'nun çalışanı Ö.C., "Zorlama ve fuhşa aracılık'la suçlanan Hilal Karadağ'ı patronunun sevgilisi olarak bildiğini belirterek şunları söyledi: "Yaklaşık 2 yıldır beraberler. İrfan Bey zaman zaman Hilal Karadağ'a para göndermemi söylerdi. Ben de kendisine ATM yoluyla 300-500 TL gibi paralar gönderirdim. Hilal Karadağ arkadaşları Y.A., S.D. ve E.K. isimli kişilere yardım amaçlı para göndermemi isterdi. Ben de İrfan Pullukçu'nun bilgisi dahilinde 200-300 TL gibi paraları yardım amaçlı gönderirdim. Hilal Karadağ ile patronumun sevgili olduklarını biliyorum ama diğer kişilerle ilişkisi olduğunu duymadım, görmedim" dedi.