Bursa
Çok Bulutlu
21.3°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Itır Esen nasıl değişti?

Magazin , 27 Kasım 2020 Cuma, 13:43

Yeşilçam oyuncusu Itır Esen'in kendisiyle aynı adı taşıyan yeğeni Itır Esen (21), paylaştığı son fotoğrafındaki değişimle dikkat çekti.

Itır Esen nasıl değişti?

2017 Miss Turkey yarışmasında birinci olmasının ardından attığı twwet nedeniyle tacından olan Itır Esen, Instagram hesabından yayınladığı fotoğraf ile gündem oldu.

Posta gazetesinin haberine göre; 21 yaşındaki modelin burnundaki kemik gitmiş, dudakları kalınlaşmış, saçları da gürleşmişti.

"ANNE İZİN VERMİYOR"

Itır Esen, "Takipçilerimin laf atmasından dolayı değil, kendimi daha iyi hissetmek için burnumu yaptırmak istiyorum. Ama annem izin vermiyor. Önce onu ikna etmeliyim" demişti.

"DOLGU YAPTIRMADIM"

Ünlü manken, dudak dolgusu yaptırıp yaptırmadığı sorusuna, "Dolgu yaptırmadım, doğal halim. Kalem sürdüm, o yüzden bu böyle görünüyor" cevabını vermişti.

Genç model, "Küçükken hayalim model olmaktı. 9'uncu sınıfa giderken, 14-15 yaşlarımda modelliğe başladım. 'Miss Turkey' prestijli bir yarışma olduğu için o yaşlardan itibaren katılma isteğim vardı. 18 yaşıma girince hemen yarışmaya başvurdum" ifadelerini kullanmıştı.