Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

İvana Sert'ten sevgilisi Sezer Dermenci 'ye jest!

Magazin , 12 Ocak 2021 Salı, 09:23

Bir moda programı ile ekranlara dönen İvana Sert, sevgilisi Sezer Dermenci'nin doğum gününü kutlamak için Sarıyer'de bir otel odası tuttu. Sert, tarihi bir yapıda kalmayı tercih ettiklerini belirtti.

İvana Sert'ten sevgilisi Sezer Dermenci 'ye jest!

Sevgilisine evde kahvaltı yaparken, "Valizi topla" diyerek, otele götüren Sert, sevgilisinin de kendisi gibi tarih sevgisi olduğunu ve bu yüzden tarihi bir yapıda kalmayı tercih ettiklerini belirtti.

Sevgilisinin sesini çok beğendiğini kendisinin profesyonel olarak şarkı söylemediğini belirten Sert, ilişkisi hakkında, "Çok şükür birbirimizi bulduk, mutluyuz" dedi.

"SERENAY SEVER"

Sert ayrıca eski eşiyle ilgili, sekiz senedir nafakasında artış olmadığını ve artan okul masrafları sebebiyle doğal olarak bir atış beklediğini anlattı. Modacı, programının jüri üyelerini sayarken ise "Seray Sever" yerine "Serenay Sever" demesi güldürdü.

NAFAKAYI AZ BULMUŞTU

Ünlü modacı, 2013 yılında boşandığı Yurdal Sert'in ödediği 5 bin TL'lik nafakanın, oğlu Ateş'in eğitim masraflarına yetmediği için yüzde 300 zam yapılmasını isteyerek açtığı davayla ilgili açıklama yapmıştı.

Ivana Sert, eski eşi Yurdal Sert'in "İşlerim yolunda gitmiyor" şeklindeki savunmasına, "Hepimizin işleri kötü gidiyor ama çocuğumuz var ve ona bakmak zorundayız, bu kadar yani" karşılığını verdi.

2004'te dünyaevine giren Yurdal Sert ve İvana Sert'in evliliği dokuz yıl sürmüştü.