Bursa
Parçalı Bulutlu
12.1°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Jennifer Lopez, Miami sahillerini salladı

Magazin , 06 Nisan 2021 Salı, 12:37

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, bir dergi çekimi için Miami'de objektif karşısına geçti. Mayolu pozlarını sosyal medya hesabından yayınlayan 51 yaşındaki Lopez, kısa sürede fotoğraflarıyla hayranlarından yoğun ilgi gördü.

Jennifer Lopez, Miami sahillerini salladı

Amerikalı yıldız Jennifer Lopez, bir süre önce 'Shotgun Wedding' adlı filmin çekimleri için Dominik Cumhuriyeti'ne gitmişti. Lopez oradan da Florida Keys'e geçti.

Jennifer Lopez, Instyle dergisi mayıs sayısının çekimleri için objektif karşısına geçti. Sahilde mayosuyla poz veren 51 yaşındaki şarkıcı, fotoğraflarını Instagram hesabından yayınladı.

Ünlü yıldızın paylaşımları kısa sürede hayranlarında yoğun ilgi gördü.

Son dönemde koronavirüs sebebiyle düğününü ikinci kez erteleyen Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez'in ilişkisinde kara bulutlar dolaştığı öne sürülmüştü.

Yaklaşık dört yıldır birlikte olan ikilinin, yollarını ayırdığı ve çiftin en son 1 Mart'ta görüştükleri konuşulmuştu.

İddiaların ardından "Bazı şeyleri çözmeye çalışıyoruz" diyen çift, Dominik Cumhuriyeti'ndeki Rio San Juan kentinde kiraladıkları villanın bahçesinde aşk tazelemişti. İkili, böylelikle aralarındaki sorunları geride bıraktıklarını gözler önüne sermişti. Rodriguez'in reality show yıldızı Madison LeCroy ile bir ilişki yaşadığı ABD basınında yer almıştı. LeCroy, katıldığı bir programda aralarında fiziksel bir şey yaşanmadığını, yalnızca sosyal medya üzerinden yazıştıklarını ifade etmişti.