Bursa
Çok Bulutlu
12.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Justin Bieber: Sana takıntılıyım

Magazin , 26 Aralık 2020 Cumartesi, 15:14

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, eşi Hailey Bieber ile sahilde çekilen pozlarını paylaştı. Bieber, eşi Hailey Baldwin Bieber'a "takıntılı" olduğunu ifade etti.

Justin Bieber: Sana takıntılıyım

Karantina günlerini evlerinde geçiren Justin Bieber - Hailey Baldwin çifti, sosyal medya hesaplarından sık sık birlikte pozlarını paylaşıyor.

Bu yılın en çok aşk kokan pozları Justin Bieber ile Hayley Balwin Bieber'dan geldi. Bugün bir paylaşım yapan Justin Bieber, eşi Hailey Baldwin olan takıntısından bahsetti.

Bieber, eşini "bütün var oluşunun mutlak aşkı" olarak tanımları ve "Sana öylesine takıntılıyım ki, aslında bu canımı yakıyor" diye yazdı.

Bieber, Selena Gomez ile ayrıldıktan sonra Hailey ile tanıştıklarını, birlikte olduklarını, birbirlerine karşı bir şeyler hissettiklerini ama kafasının çok karıştığı için bir ilişkiye başlamak istemediğini belirtmişti.

Sevgili olmaya karar verdikleri dönemde ise cinselliği hayatından çıkaran şarkıcı, "Hailey benim için işleri netleştirdi. Onunla temel atabildim, güven oluşturdum beni ciddiye aldı ve onunla birlikte olmuyorsam başkasıyla da olamayacağımı biliyordum" demişti.

Hailey ise Justin ile çok uzun süre önce birlikte olduklarını "Dürüst olmak gerekirse biz daha gençken birlikte oluyorduk ve bu benim kafamı karıştırıyordu çünkü ona karşı duygularımı düşünüyordum ve bu bazı şeyleri daha da zorlaştırıyordu..." diyerek itiraf etmişti.

Milliyet Magazin