Bursa
Parçalı Bulutlu
10.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Kaan Yıldırım'dan flaş hamle!

Magazin , 14 Aralık 2020 Pazartesi, 11:44

Kaan Yıldırım'ın, Hadise'nin Instagram'daki ayrılık açıklamasına kızdığı ortaya çıktı. Sinirlenen oyuncu, Hadise'nin kendisine aldığı tüm hediyeleri gönderdi.

Kaan Yıldırım'dan flaş hamle!

İlişkilerini noktalayan Hadise ile Kaan Yıldırım arasında yeni bir gelişme yaşandı. Oyuncunun, şarkıcının Instagram'dan duyurduğu ayrılık açıklamasına sinirlendiği öğrenildi. Oyuncu, 10 aydır birlikte olduğu Hadise'nin kendisine aldığı kazak, pantolon, ayakkabı ve saat gibi hediyeleri, şoförüyle gönderdiği ortaya çıktı.

Bununla da yetinmeyen Yıldırım'ın, şarkıcının köpeği Benek'e aldığı tasmayı bile geri verdiği konuşuluyor.

İlişkilerinin kıskançlık sebebiyle bittiği iddia edilen çiftten Hadise, ayrılık açıklamasındaki "İlişkiyi noktalandırmış bulunuyorum" sözüyle bu kararı kendisinin aldığının altını özellikle çizdi.

Şarkıcının bu sözlerinin ardından sessizliğini koruyan Yıldırım, hem Hadise'yi takipten çıkardı hem de birlikte yer aldıkları kareleri de sosyal medya hesabından sildi.

Yakışıklı oyuncunun, bir yakınına "Hâlâ çok aşığız. Bu sevgi öyle derin ki, kolay kolay bitemez. Biz evlilik hazırlığı yapıyorduk. Nedense fevri davrandı" dediği de iddialar arasındaydı..

Öte yandan ayrılık acısını unutmaya çalışan Hadise ise bugün 4 milyon TL'ye anlaştığı bir marka için kamera karşısına geçecek.

Koronavirüsü atlatan şarkıcı, kendisini işine verip, yeni parçalar üzerine de çalışacak.

Kaynak: Milliyet Magazin