Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Kalp krizi geçiren Mustafa Topaloğlu hastaneye kaldırıldı

Gündem , 13 Kasım 2020 Cuma, 15:17

Demet Akalın ve Alişan’ın sunuculuğunu yaptığı sabah programına katılan Mustafa Topaloğlu, yayın sonrası kalp krizi geçirdi. 63 yaşındaki sanatçı, apar topar hastaneye kaldırıldı. Çağlayan Topaloğlu, babasının sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Kalp krizi geçiren Mustafa Topaloğlu hastaneye kaldırıldı
Daha önce de kalp damarlarında stend olduğu öğrenilen ve 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah' programının çekiminin ardından stüdyoda terlemeye başlayan Mustafa Topaloğlu'nun kalp krizi geçirdiği anlaşıldı. Topaloğlu, çağrılan ambulans ile Şişli Etfal Hastanesi'ne kaldırıldı.

EŞİNİN GÖZYAŞLARI
Hastanenin acil kapısında bekleyen Mustafa Topaloğlu'nun eşi Hasibe Topaloğlu'nun gözyaşlarına engel olamadı.

ANJİYO OLACAK
Mustafa Topaloğlu'nun oğlu Çağlayan Topaloğlu babasının anjiyo olacağını söyledi: Program çekimi bitikten sonra babam terlemeye başlamış, ambulans buraya getirdi.

TOPALOĞLU'NUN SAĞLIK DURUMU
Çağlayan Topaloğlu, "Doktorlarımıza güvenimiz tam. Tedavisi Şişli Etfal Hastanesi'nde devam edecek. Öğrendiğimize göre babamın durumu iyi. Anjiyo olacak, kalp damarına girip damardaki stendi gevşetmişler. Şu an babamın durumu iyiye seyrediyor" dedi.Program çekimi sonrası hastaneye gelen Alişan, Mustafa Topaloğlu'nun aşırı terlediğini belirterek, "Biz fark ettiğimizde çok terlemişti iyileşeceğini umuyoruz" dedi.

Öte yandan Demet Akalın'ın, birkaç saat önce Instagram hesabının hikaye bölümünde, Mustafa Topaloğlu'nu paylaştığı görüldü.Ünlü türkücü, iki yıl önce de kalp krizi geçirmişti. Anjiyo yapıldıktan sonra bir bölgede tıkanıklık olduğu saptanan sanatçıya stent takılmıştı.