Bursa
Çok Bulutlu
17.1°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Kansere yakalanan genç oyuncu Arif Güloğlu'dan haber var!

Gündem , 24 Nisan 2021 Cumartesi, 10:17

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularından Cenan Adıgüzel, lenf kanserine yakalanan ekip arkadaşı Arif Güloğlu'nun sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Kansere yakalanan genç oyuncu Arif Güloğlu'dan haber var!

Çok Güzel Hareketler 2'nin 24 yaşındaki oyuncusu Arif Güloğlu, geçtiğimiz haftalarda lenf kanserine yakalandığını açıklayarak sevenlerinde derin bir üzüntü yaşatmıştı.

"İLK TEDAVİSİNE YANIT VERDİ"

Açıklamanın ardından sağlık durumu merak konusu olan genç oyuncu hakkında konuşan ekip arkadaşı Cenan Adıgüzel, sevindiren haberi verdi. Güloğlu'nun tedavisinin iyiye gittiğini söyleyen Adıgüzel, "Arif Güloğlu iyi, tedavisine devam ediyor. Her gün konuşuyoruz neredeyse. Morali yerinde, tedavisine devam ediyor. İnşallah en yakın zamanda aramıza gelecek. İlk tedavisine güzel yanıt verdi. Her gün dua ediyoruz Arif'e" şeklinde konuştu.

ARİF GÜLOĞLU KİMDİR?

18 Eylül 1997 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Ankara'da çeşitli tiyatrolarda birçok rol üstlendi ve buna İstanbul'da da devam etti. 19 yaşında İstanbul'a yerleşti.

Eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Bir yandan da hayali olan oyunculuk için çabaladı ve 2018 yılında Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu ve hala orada yer almaktadır.

Arif Güloğlu da sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda " Bu hastalığı hızla atlatacağıma inanıyorum" dedi.