Bursa
Çok Bulutlu
18.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Karayip Korsanları'nda oynamayacak

Magazin , 17 Aralık 2020 Perşembe, 16:10

Karayip Korsanları filminde Jack Sparrow'u canlandıran Johnny Deep bir sonraki filmde rol almayacak.

Karayip Korsanları'nda oynamayacak

İlk olarak 2003 yılında vizyona giren ve yıllar içinde milyonlarca hayran kitlesine sahip Karayip Korsanları filminde Jack Sparrow'u canlandıran Johnny Deep bir sonraki filmde rol almayacak. Amber Heard ile davası devam eden Johnny Deep'in ünlü film şirketi Disney tarafından Karayip Korsanları filminde oynatılmak istenmediği öğrenildi.

Ünlü oyuncu Johnny Deep, Amber Heard ile olan davası yüzünden bir darbe de Disney'den yedi. Karayip Korsanları film serisinin 5 filminde Jack Sparrow karakterine hayat veren Johnny Deep bir sonraki filmde yer almayacak. İddiaya göre dünyaca ünlü film şirketi Disney Johnny Deep'e Amber Heard ile olan davası yüzünden oldukça tepkili ve onu bir sonraki filmde oynatmayı düşünmüyor.

Rapora göre yapımcı Jerry Bruckheimer, Johnny Depp'in en azından rolü teslim etmek için filmde kısa da olsa gözükmesini istiyor ancak Disney bu duruma tamamen olumsuz bakıyor gibi duruyor. Bu durumun sebebi ise çok büyük bir ihtimalle Amber Heard ile arasında olan dava. Johnny Depp, aynı zamanda geçtiğimiz ay Fantastic Beasts filmindeki rolünü de kaybetmişti ve yerine Mads Mikkelsen getirilmişti.