Bursa
Çok Bulutlu
15.2°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

'Kerem Alışık ile Hilal Altınbilek, Acarkent’te ev tuttu' iddiası!

Magazin , 05 Ekim 2020 Pazartesi, 13:55

'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde rol alan Kerem Alışık (30) ile Hilal Altınbilek (29), aşk yaşadıkları yönündeki iddiaları yalanlamıştı. Ünlü oyuncular, bu kez "aynı evde yaşamaya başladılar" haberi ile magazin gündemine geldi.

'Kerem Alışık ile Hilal Altınbilek, Acarkent’te ev tuttu' iddiası!
Mehmet Üstündağ, Hürriyet Kelebek'teki köşesinde, "Aldığım duyumlara göre Kerem Alışık, ağustos ayında Hilal Altınbilek ile birlikte yaşamak için Acarket’te bir ev kiralamış" ifadelerini kullandı.Aylık 35 bin TL'ye kiraladığı evde Altınbilek ile yaşamaya başladığı iddia edilen Alışık’ın, ilişkiyi gizli tutmak için büyük çaba sarf ettiği konuşuluyor.
Geçtiğimiz aylarda Hilal Altınbilek’in köpeğini gezdirirken objektife takılan usta oyuncu, aşk iddialarını, “Asla öyle bir şey yok” diyerek yalanmıştı.Kerem Alışık, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Hilal ile set içinde ve set dışında iyi anlaşan iki iyi arkadaşız, hepsi bu” ifadelerini kullanmıştı.

Acarkent sakinleri, çifti aynı eve girip çıkarken gördüklerini söyleyerek, ikilinin ağustos ayından beri birlikte yaşadığını iddia ediyor.


Geçtiğimiz haziran ayında Bodrum Yalıkavak'ta bir mekanda objektiflere takılan ve gergin tavırları ile dikkat çeken Kerem Alışık, rol arkadaşı Hilal Altınbilek ile ilgili sorulara sinirlenmişti.