Bursa
Çok Bulutlu
12.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Kerem Can Akyüz "Bursaspor'u sabote ettiler!

Bursaspor , 26 Temmuz 2020 Pazar, 23:44

TFF 1. Lig play-off yarı final rövanş maçında Adana Demirspor'a kaybeden Bursaspor'da Kerem Can Akyüz şok eden açıklamalarda bulundu.

Kerem Can Akyüz "Bursaspor'u sabote ettiler!
Kerem Can Akyüz açıklamalarında "Tüm Bursaspor taraftarından ve camiasından kendi adıma özür diliyorum. Çok büyük fedakarlıklarla buraya geldik. Böyle karakterli oyuncularla oynadığım için gurur duyuyorum. Taraftarın bir tepkisi olacaktır. Personelimiz 9 aydır maaş almıyor ve bu günlere geldik. 7-8 aydır maaş alamayan tüm oyuncular normalde kulüpten ayrılır. Dün çok acı bir olay yaşadık. Takım arkadaşımızın kendini düşünerek bizi yalnız bırakması çok acı. Biz buraya savaşa geliyoruz. Biz para için buraya gelmedik. Bugüne kadarki alacaklarımdan feragat ederim hiç önemli değil. Burada bir takım arkadaşlığı yapılıyorsa kimse kimseyi yalnız bırakamaz. Adana Demirspor'un ilk pozisyonundan VAR'a gidildi. Saha dışı problemlerle de çok uğraştık. Top bir türlü girmedi. Biz burada kader birliği yaptık. Dün öyle bir olay yaşadıkki...

İçeriden bizi yaralayan takım arkadaşlarımız olduğunu gördük. Ben isim vermek istemiyorum. Bursaspor yıkılmaz. Ben bu kadar büyük bir kulübün alçakça sabote edilmesine inanamıyorum. Adana Demirspor'u tebrik ediyorum. Bursaspor camiasından tekrardan özür diliyorum ama hayatım boyunca unutamayacağım bir ders aldım. Tüm Bursalılar bunu bilsin." dedi.