Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Kerem Kök "Her şeyimi vermeye hazırım"

Bursaspor , 16 Ocak 2021 Cumartesi, 14:27

Bursaspor'un genç stoperi Kerem Kök takımın devre arası kampını gerçekleştirdiği Antalya kampında Adnan Batır'ın sorularını yanıtladı.

Kerem Kök "Her şeyimi vermeye hazırım"

Takım olarak oynadıkça geliştiklerini ve yaptıkları hatalardan ders çıkardıklarını ifade eden Kerem Kök'ün açıklamalrı şöyle "Özellikle ilk yarının sonları bizim için daha iyi geçti diyebilirim. Şu anda kamptayız ve her şey bizim için iyi gidiyor. Böyle de devam edeceğini umuyorum. Kampın ardından Adana deplasmanına gideceğiz, inşallah oradan da üç puanla dönmek istiyoruz"

BİZLERLE ÇOK İLGİLENİYORLAR

"Takımın tecrübeli isimleri Özer Hurmacı ve Burak Altıparmak bizlerle çok ilgileniyorlar. Gerektiğinde bizleri saha içinde de uyarıyorlar. Mustafa Er çok tecrübeli, kendisinden çok şeyler öğreniyoruz ve bize çok değer katıyor. Takımdaki tüm oyuncular olarak şans bulmak ve elimizden geleni yapmak istiyoruz. Eren, Ömer, Tuğbey ve Talha ile çok iyi arkadaşlığımız var. Abilerimizin de hepsiyle çok iyi anlaşıyorum."

HER ŞEYİMİ VERMEYE HAZIRIM

"Bursaspor'da öncelikle kalıcı olup daha sonra Avrupa'da oynamayı hedefliyorum. Tüm oyuncuların hedefi önce a takımda oynamaktır ama ben kendimi Türkiye'ye ispatlayıp sonrasında Avrupa'ya gitmeyi hedefliyorum. Camianın bizden çok beklentisi var. Ben her şeyimi vermeye hazırım, gerek sahada gerekse de saha dışında."