Bursa
Çok Bulutlu
12.3°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Kıl payı kurtuldu

Asayiş , 23 Kasım 2020 Pazartesi, 09:04

İstanbul Gaziosmanpaşa'da geçen cuma günü saat 14.00 sıralarında, bir kamyonun dorsesine takılan elektrik kablosu, bağlı bulunduğu direği yerinden söktü.

Kıl payı kurtuldu

İstanbul Gaziosmanpaşa'da bir kamyonun dorsesine takılan elektrik kablosu, bağlı bulunduğu direği yerinden söktü. Sökülen direk, Safter otobüsün camından içeri girdi. Son anda eğilerek kendisini sola atan şoför, kıl payı ölümden döndü.

İstanbul Gaziosmanpaşa'da geçen cuma günü saat 14.00 sıralarında, bir kamyonun dorsesine takılan elektrik kablosu, bağlı bulunduğu direği yerinden söktü. Sökülen direk, Safter Yoldaş'ın kullandığı 49G hatlı Yunus Emre Mahallesi-Şişli seferini yapan otobüsün camından içeri girdi. Son anda eğilerek kendisini sola atan otobüs şoförü Yoldaş, kıl payı ölümden döndü. Yoldaş, "Yolcu indirmek için durağa yanaştığım sırada baktım sol taraftan direk geliyor. Hemen frene basıp eğildim. Fren yapınca direk içeri girdi" dedi.

Elektrik kablosunun takıldığı kamyonun şoförü Serkan Dinler de "Nasıl olduğunu ben de anlamadım. Ben takıldığımı fark etmedim. Dışarıdan birisi bağırdı öyle durdum" diye konuştu.