Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Kim Kardashian'ın morali yerinde! Önce test, sonra yemek

Magazin , 16 Mart 2021 Salı, 15:27

Bir süredir Kanye West ile evliliğinin bitmesiyle gündeme gelen Kim Kardashian, önceki gece Los Angeles'ta çıktığı yemek öncesi objektiflere yansıdı. Beyaz uzun bir elbise giyen reality show yıldızının boşanma arifesinde olmasına rağmen moralinin yerinde olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Kim Kardashian'ın morali yerinde! Önce test, sonra yemek

Rapçi eşi Kanye West ile boşama arifesinde olan Kim Kardashian, Los Angeles gecelerinde görüntülendi. Beyaz uzun bir elbise giyen ünlü yıldızın moralinin yerinde olduğu görüldü.

ÖNCE TEST SONRA YEMEK

40 yaşındaki dört çocuk annesi Kardashian, akşam yemeği için restorana girmeden önce lüks otomobilinin içinde koronavirüs testi yaptırdı. Bu nedenle yarım saat kadar arabasının arka koltuğunda beklemek zorunda kalan yıldız, daha sonra dışarı çıktı.

BOŞANIYOR

Öte yandan dünyanın en ünlü çiftlerinden olan Kim Kardashian ile Kanye West'in yedi yıllık evlilikleri bitiyor.

İkilinin evlilik sürecinde yaşadığı evin Kardashian'da kalacağının öğrenilmesinin ardından bu kez çiftin bir süredir birbirleriyle hiç konuşmadığı ortaya çıktı.

Tüm telefon numaralarını değiştiren West'in Kardashian'a, "Benimle sadece güvenlik personelim üzerinden iletişim kur" dediği öne sürüldü. Page Six'e konuşan bir kaynak, 43 yaşındaki West'in Kim Kardashian'la bağını birdenbire kopardığını ve bu soğukluğun boşanma davası öncesine uzandığını ifade etti.

20 SEZONLUK MACERA BİTİYOR

Ayrıca Kim Kardashian'ın ailesiyle birlikte kamera karşısına geçtiği Keeping Up With The Kardashians adlı program da ekrana veda ediyor. 20 sezon devam eden ve aileye hem şöhret hem servet kazandıran program yakında son bölümüyle ekrana gelecek.

Kardashian, bu konuda Vogue dergisine verdiği bir röportajda da "Geriye dönüp bakıyorum ve "Aman Tanrım" Ne kadar utanç verici anlar yaşanmış ve dünya görmüş. Ama bütün bu dönüşümden dolayı müteşekkirim. Çünkü bu süreçte çok şey öğrendim" diye konuştu.

ANİMASYON FİLMİNDE GÖREV ALACAK

Bu arada Kim Kardashian'ın Keeping Up With The Kardashians adlı reality şov bittikten sonra ne iş yapacağı da ortaya çıktı. Kardashian, PAW Patrol: The Movie adlı animasyon filmde seslendirme yapacak.