Bursa
Çok Bulutlu
16.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Kim Kardashian, kardeşi Kylie Jenner'ı taklit etti

Magazin , 25 Aralık 2020 Cuma, 13:50

Kardashian- Jenner ailesi bu yıl, koronavirüs önlemleri nedeniyle geleneksel yeni yıl partilerini veremeyecek. Kim Kardashian yine de özel kostümünü sosyal medya hesabından paylaşarak dikkat çekmeyi başardı.

Kim Kardashian, kardeşi Kylie Jenner'ı taklit etti

Kardashian- Jenner ailesi üyeleri, bütün olumsuzluklara karşın yine de kutlama coşkusu yaşıyor ve bunu da sosyal medya sayfalarından takipçileriyle paylaşıyor.

40 yaşındaki Kim Kardashian bunun son örneklerinden birini sergiledi. Bir süredir eşi Kanye West ile aralarının soğuk olduğu konuşulan Kim Kardashian, üst kısmı siyah lateks bir korseden alt parçası ise yeşil yırtmaçlı bir etekten oluşan kıyafetini sosyal medyadan tanıttı.

Ayna karşısına geçip kendi videosunu çeken dört çocuk annesi Kardashian, saçlarını arkada topladı. Aksesuar olarak da belinden aşağıya uzanan siyah bir saç örgüsü kullandı.

İşte bu örgü de 23 yaşındaki Kylie Jenner'ın aylar öncesinden aynı aksesuarı kullandığını akıllara getirdi. Kylie Jenner, daha önce defalarca bu saç örgüsünün benzeriyle objektif karşısına geçmişti.

Ailenin en çok konuşulan üyesi Kim Kardashian ile kardeşlerin en küçüğü Kylie Jenner'ın inişli çıkışlı bir ilişkisi var. İki yıl önce Kylie Jenner, dünyanın 30 yaş altı en zengin kişisi seçilince Kim Kardashian ile aralarındaki gerilim basına yansımıştı.

Kim Kardashian, kardeşi Kylie'nin bu kadar büyük bir servete kavuşmasında anneleri Kris Jenner'ın büyük katkısı olduğunu savunmuştu. Hatta Kris Jenner'ın Kylie'ye yardım etmek için Kim Kardashian'a olan desteğini kestiği iddiaları da basına yansımıştı.

Fakat arada sırada gerilim yaşasalar da Kim Kardashian ile Kylie Jenner, yine de ilişkilerini tamamen koparmıyorlar. Kim, Kylie'nin kozmetik markasına, Kylie de Kim'in iç giyim markasına destek pozları veriyor.

Milliyet Magazin