Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

'Kimse heveslenmesin! Sen benimsin'

Magazin , 03 Aralık 2020 Perşembe, 16:25

Burçin Orhon Kuşadası'nda, eşi Süheyl Uygur ise İstanbul'da. Dün Süheyl Uygur'un doğum günüydü, 62 yaşına bastı.

'Kimse heveslenmesin! Sen benimsin'

Bir dönemin ünlü dansçısı Burçin Orhon, sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor.

Zaman zaman yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken eski balerin, eşiyle ilgili yaptığı paylaşımla gündeme geldi.

1995 yılında Orhon ile evlenen oyuncu Süheyl Uygur, 62 yaşına bastı. Orhon, eşinin yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

"SEN SAĞLAM ADAMSIN"

Birlikte çekilen karelerini yayınlayan Burçin Orhon, gönderisine şu notu düştü; "İyi ki doğdun. Seni çok seviyorum. Sana ya da bana abuk sabuk yazanlara aldırma. Şu hastalık sebebiyle aramız uzak kaldı belki ama ben kalp yakınlığını daha önemli bulmuşumdur. Nice çiftler aynı evde, ayrı kalpte yaşar. Çoğunluğun aklında başkası, hayatını sürdürür ele güne karşı ama sen sağlam adamsın. Aldırma.."

"Biz farklı bir yaşamı sürdürmeye mecbur kaldık ama ben 25 senedir seninle evliyim ve bu tuhaf kadından bıkmadıkça da senin eşinim" diyen Orhon sözlerini şöyle sonlandırdı; "İşte buradan bangır bangır söylüyorum; seni çok seviyorum! Hiç hevesi olmasın kimsenin. Sen benimsin ben senin. Diğerlerine..."

1995'TE EVLENDİLER

Türk tiyatrosunun duayenlerinden Nejat Uygur ile Necla Uygur'un oğlu olan Süheyl Uygur, 1995 yılında Burçin Orhon ile evlendi. Çiftin Ayşe ve Zeynep adında iki kızı bulunuyor.