Bursa
Parçalı Bulutlu
15.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Kıvanç Tatlıtuğ, 'La Casa de Papel' 5. sezonda mı oynayacak?

Magazin , 24 Kasım 2020 Salı, 14:23

'La Casa De Papel'in 5. sezonu için geri sayım devam ederken, dizinin takipçilerini heyecanlandıran bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre; yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, La Casa De Papel dizisinin yeni sezonunda kadroya katılacak. Türkiye'de de binlerce kişi tarafından takip edilen dizinin 5. sezonu aynı zamanda final sezonu olacak.

Kıvanç Tatlıtuğ, 'La Casa de Papel' 5. sezonda mı oynayacak?

Bir süredir dizi projelerinde görülmeyen Kıvanç Tatlıtuğ, La Casa de Papel'in kadrosuna katılacağı haberleriyle gündeme geldi.

Ortaya atılan iddialara göre; La Casa de Papel 5. sezonda Kıvanç Tatlıtuğ yer alacak.

AÇIKLAMA BEKLENİYOR

Konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmayan Kıvanç Tatlıtuğ'un, 'La Casa de Papel' 5. sezon çekimlerine katılmak üzere yakında İspanya'ya gideceği söylentiler arasında.

LA CASE DE PAPEL YENİ SEZON NE ZAMAN?

Nisan ayında 4. Sezonu yayınlanan 'La Casa de Papel'in yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş sürüyor. İspanyol yapımı dizinin 5. sezonu aynı zamanda dizinin final sezonu olacak.

Öte yandan 5. sezon çekimleri devam eden 'La Casa de Papel' dizisinin yeni sezonu ne zaman yayınlanacak henüz belli olmadı.

KIVANÇ TATLITUĞ KİMDİR?

Kıvanç Tatlıtuğ (d. 27 Ekim 1983, Adana), Türk oyuncu ve eski mankendir. 2002 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurmuştur. İlk olarak 'Gümüş' adlı dizide canlandırdığı Mehmet karakteriyle adını duyuran Tatlıtuğ, ardından 'Menekşe ile Halil' adlı dizide Halil karakterini canlandırmıştır. Sonrasında Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan 'Aşk-ı Memnu' dizisinde oynamıştır. Behlül karakterini canlandırdığı dizide, başrolü Beren Saat ile paylaştı. 2010'da 'Ezel' dizisinde 4 bölümlük konuk oyuncu olarak Sekiz karakterini canlandırdı. 2011 - 2013 yılları arasında ise 'Kuzey Güney' adlı dizide Kuzey rolünü oynamıştır. Sonrasında 'Kurt Seyit ve Şura' dizisinde, Farah Zeynep Abdullah ile baş rolü paylaşmıştır. Oyuncu, Eylül 2016'da, Star TV'de yayınlanan 'Cesur ve Güzel' adlı diziyle, 2 yıl aradan sonra oyunculuğa devam etmiştir. Tatlıtuğ, son olarak Show TV'de yayınlanan 'Çarpışma' dizisinde Kadir karakterini canlandırmıştır.