Bursa
Parçalı Bulutlu
18.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Korkunç olay! İki kez bacağından bıçaklayıp kaçtı

Asayiş , 29 Mart 2021 Pazartesi, 18:08

Gelen son dakika haberine göre; Denizli'nin en yoğun yerlerinden Gazi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'nda, kaldırımda yürüyen Halil Can İskender (19), arkasından yaklaşan bir kişi tarafından bıçaklanarak, yaralandı. İskender'e ilk müdahaleyi bu sırada olay yerinden geçen 2 kadın sağlık görevlisi yaptı.

Korkunç olay! İki kez bacağından bıçaklayıp kaçtı

Olay, Gazi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'nda saat 14.00 sıralarında yaşandı. Halil Can İskender, kaldırımda yürürken arkasından yaklaşan bir kişi tarafından sol bacağından bıçaklandı.

İskender, kanlar içinde kalarak, yere yığıldı. Gence ilk müdahaleyi, bu sırada olay yerinden geçen 2 kadın sağlık çalışanı yaptı.

Sağlıkçılardan biri, aşırı kan kaybeden İskender'in bacağını iple bağlayıp, tampon yapmaya çalışırken, diğeri ise moral vermeye çalıştı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Bıçak darbelerinin atardamarına isabet ettiği belirlenen İskender, sağlık ekibi tarafından ambulansla Denizli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan gencin durumunun ağır olduğu bildirildi.

Kaynak: DHA