Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Kraliyetin sırlarını ifşa edecekler

Magazin , 16 Şubat 2021 Salı, 09:57

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in torunu Sussex Dükü Prens Harry ile eşi Düşes Meghan Markle, ikinci çocuklarını beklediklerini geçtiğimiz gün duyurmuştu. Bu duyurunun ardından çift şimdi de ünlü televizyoncu Oprah Winfrey ile röportaj gerçekleştireceklerini açıkladı.

Kraliyetin sırlarını ifşa edecekler

İngiltere Kraliyet Ailesi'nin üyeleri Prens Harry ve oyuncu eşi Meghan Markle, Mart 2020'de kraliyetteki görevlerinden ayrılmış, oğulları Archie ile birlikte ABD'nin California eyaletine taşınmıştı.

Meghan Markle, Kasım ayında New York Times'a yazdığı duygusal yazıda Temmuz ayında düşük yaptığını açıklamıştı.

Ancak Sussex Dükü ve Düşesi geçtiğimiz gün müjdeli haberi vererek ilk çocukları Archie'nin bir kardeşi olacağı bilgisini paylaşmıştı. Aile sözcüsü, çiftin çocukları olacağı haberine çok sevindiğini ifade etmişti.

Prens Harry ve Markle'ın ikinci çocuğu ve İngiliz kraliyet ailesinde tahtın 8. varisinin duyurusundan sonra çiftten bir haber daha geldi.

Çiftin kraliyetteki son resmi görevlerinden tam 1 yıl sonra, 7 Mart 2021'de ünlü televizyoncu Oprah Winfrey ile bir röportaj gerçekleştirecekleri açıklandı.

Röportajın yayınlanacağı CBS kanalı açıklamasında "CBS, "Winfrey, Sussex Düşesi Meghan ile kraliyete adım atması, evliliği, anneliği, hayır çalışmaları ve yoğun halk baskısı altında yaşamı nasıl idare ettiğine kadar her şeyi kapsayan geniş kapsamlı bir röportajda konuşacak. Ardından ABD'ye taşınmaları ve genişleyen ailelerine dair hayalleri hakkında konuşurken ikiliye Prens Harry de katılacak" denildi.

Buckingham Sarayı konu hakkında yorum yapmaktan kaçınırken, kraliyete yakın bir kaynak Harry ve Meghan'ın artık kraliyet ailesinin üyeleri olmadıklarından, medya taahhütleriyle ilgili aldıkları kararların kendilerine bağlı olduğunu söyledi. Kaynak, çiftin kraliyet ailesini bu tür planlar hakkında bilgilendirmek zorunda olmadıklarını da ekledi.