Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Küçükçekmece Belediyesi büyük halt etmiş!

Gündem , 13 Kasım 2020 Cuma, 13:00

Küçükçekmece Belediyesi büyük halt etmiş!
Ülkemizin son dönemde yetiştirdiği önemli komutanlardan Osman Pamukoğlu Paşa  başarılarla dolu askeri hayatına uygun olmayan bir alana girdi ve siyasette istediği başarıyı yakalayamadı.

Onun siyaseten yaptığı hiçbir konuşması aklımda kalmadı ama Doğu Anadolu’da görev başında iken dönemin iktidar sahiplerine brifing verirken PKK ile ilgili olarak kullandığı “ Horoz resmi çizip altına horoz yazılmaz” sözünü hiç unutmam ve onu yad ederek kullanırım.

Küçükçekmece Belediyesi parkındaki halkın parası ile yapılan o rezil görüntüyü bir caddede yüz kişiye gösterin doksanı PYD – YPG ya da PKK bayrağı demezse ben bir şey bilmiyorum.

Yani bu aklı evvel tipler horoz resmini yapıp koymuşlar ama hata yaptık dememek için etrafında kıvırtıp duruyorlar.

Başkan Kemal Çebi ekibi adına özür dileceğine ve sorumlusunu görevden aldım diyeceğine bu paçavra benzeri yer döşemesini eleştirenleri yargısız infaz yapan insafsızlar olmakla suçluyor.

Gürkan Hacir ile Barış Yarkadaş TV de burada bir yanlış var gereği yapılmalı dememek için sizin tencerenizin dibi daha kara gibi abuk sabuk laflarla totemin etrafında dolanıp dans edip kıvıranlara benziyor.

Haa! Bir de Başkan’ın sanki çok önemli bir imtiyazmış gibi Karadenizli olduğunun hatta park bahçeler müdürünün de Karadenizli ve eski başkan döneminden kalma olduğunun altı çizilerek kutsanıyor.

Bu ülkede yandaş, yağcı ve yalaka basın var mı?

Dibine kadar var ama iki tarafta da var olduğunu kabul etmeden basın özgürlüğü konusunda bir adım ileri gidemeyiz ve horoz resmi çizip altına horoz yazmaya devam ederiz.

Günümüzde yerel basın biraz daha özgür olmanın koşullarını yakalarsa suyu çıkmış ve kamplara bölünmüş ulusal ve sulusal basına tur bindirecektir.

Bu da böyle biline!

Biz bu yolda altına yazmadan horoz resmi yapmaya devam edelim diyorum.