Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Kürşat Ayvatoğlu'ndan açıklama geldi! 'Beni her gün başka bir yanlışa sürükledi'

Gündem , 28 Mart 2021 Pazar, 22:16

Sosyal medyada uyuşturucu kullanırken çekilen görüntüleri sonrası gözaltına alınan Kürşat Ayvatoğlu sosyal medyadan açıklama yaptı. Ayvatoğlu, açıklamasında uyuşturucu kullandığını itiraf etti.

Kürşat Ayvatoğlu'ndan açıklama geldi! 'Beni her gün başka bir yanlışa sürükledi'

Uyuşturucu görüntülerinin ardından gözaltına alınan, 'pudra şekeri' savunmasıyla serbset bırakılan ve arkadaşlarının açıklamasının ardından yeniden gözaltına alınan Ayvazoğlu, kendisine ait olduğu belirtilen bir hesaptan yazılı açıklama yaptı.

Açıklamasına, "Daha fazla güçlü görünürsem her kapının açılacağını düşündüm. Şimdi, çok yanlış olduğunu anladığım bu durumun içine sürüklendim" diyerek başlayan Ayvazoğlu, "Daha fazla nüfuz sahibi olmak, olduğundan farklı görünme çabasıyla gücün yanında görünme, hükümetteki güçlü insanlarla fotoğraf vererek kendime yeni kapılar açma düşüncesi beni her gün başka bir yanlışa sürükledi. Oysaki insanın kendi çabası kendi mücadelesi kendine yetermiş" ifadelerini kullandı.

Ayvazoğlu, "Uyuşturucu batağına sürüklendim, içine çektikçe beni çekti, kendim olmaktan çıktığım bir dünyanın içine savruldum. Bundan kurtulmak için defalarca yardım istemeyi düşündüm ama rahmetli babam, canım anamı düşündükçe bir türlü kimseye anlatamadım" diye yazdı.

"Acımasızca beni yerden yere vuran insanlar şunu bilmeliler ki; sizlerin de çocukları var, hayatta sizler nelerle karşılaşacaksınız bilmiyoruz. Canım anam bütün bu kötü günleri tek başına göğüslemeye çalışıyor" ifadelerini kullanan Ayvazoğlu, "AK Parti'nin bütün mensuplarından ve bütün Türkiye'den özür diliyorum" dedi.