Bursa
Çok Bulutlu
13.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Kuzum siz birbirinize aşıksınız

Magazin , 18 Kasım 2020 Çarşamba, 13:33

Oyuncu Miray Daner ile eski sevgilisi Kubilay Aka'nın 'bakışlarının konuştuğu' fotoğraf olay olmuş; adeta bu ilişkinin sembolü haline gelmişti. Daner, benzer bir pozu bu kez adının sık sık aşk dedikodularına karıştığı oyuncu Boran Kuzum ile verdi. Bu kareye sosyal medyadan yorum yağdı.

Kuzum siz birbirinize aşıksınız
Epidose dergisine röportaj veren genç oyuncular Miray Daner ile Boran Kuzum'un, fotoğrafları çok konuşuldu.

Daner, “Biz sıkı dostuz, çok iyi anlaşıyoruz ve birlikte eğleniyoruz” dese de Boran Kuzum’a bakışları, ihanet yüzünden ayrıldığı eski sevgilisi Kubilay Aka ile mutlu günlerinde verdiği pozları hatırlattı.

HAYRANLARINDAN YORUM YAĞDI
Miray Daner ile Boran Kuzum’u birbirine çok yakıştıran ve aşk yaşamaları için baskı yapan hayranları, ikiliyi sosyal medyada mesaj yağmuruna tuttu.

Hayranlarının bazıları, oyuncu ikiliye “Sevgili olmakla vakit kaybetmeyin. Siz direkt evlenin”, “Aslında sevgililer ama saklıyorlar”, “Gözler kalbin aynasıdır" gibi yorumlar yaptı.

Bazıları da “Siz birbirinize aşıksınız. İtiraf edin kurtulun”, “Gördüğüm en güzel aşk pozları”, “Bir kadın ancak sevdiği erkeğe böyle bakabilir” şeklinde tahminler de bulundular.

'ÇOK İYİ DOSTUZ'
Öte yandan Geçtiğimiz haftalarda bir alışveriş merkezinde birlikte görüntülenen Miray Daner ile Boran Kuzum haklarında çıkan aşk haberleri için "Gerçekten çok iyi dostuz, her defasından bunu söylemek zorunda kalıyoruz" dedi.