Bursa
Çok Bulutlu
19.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

"Maalesef bir daha hamile kalamayacağım!"

Magazin , 24 Aralık 2020 Perşembe, 16:26

Üçüncü kez anne olmaya hazırlanırken bebeğini kaybeden Chrissy Teigen, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu. ABD'li model, "Artık hamile olmamama rağmen aynadaki bu halim bana o günleri hatırlatıyor" ifadelerini kullandı.

"Maalesef bir daha hamile kalamayacağım!"

Chrissy Teigen oğluna kavuşmak için gün sayarken; şarkıcı eşi John Legend, kötü haberi sosyal medya hesabından duyurmuştu. Teigen, günler süren yoğun kanamadan sonra bebeğini kaybetmişti.

35 yaşındaki ABD'li model, yaşadığı zor günlerin ardından önceki gün Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini duygulandırdı.

Chrissy Teigen, aynada önünde çekildiği karesine, "Artık hamile olmamama rağmen aynadaki bu halim bana o günleri hatırlatıyor. Dürüst olmak gerekirse neden karnım şiş hiçbir fikrim yok. Sadece moral bozucu. Hamile olmayı çok ama çok seviyorum. Maalesef bir daha hamile kalamayacağım. İki çocuğum olduğu için şanslıyım" notunu düştü.

Geçtiğimiz ekim ayında bebeğini kaybeden Teigen'ın hastane odasından yaptığı paylaşımlar, bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilmişti. Instagram hesabından yaşadığı üzücü deneyimini anlatan bir makale yayınlayan Chrissy Teigen, aynı zamanda neden o fotoğrafları paylaştığını da açıklamıştı.

Chrissy Teigen, bebeğini kucağına almasına beş ay olmasına rağmen hastane odasında üçüncü çocuğunu dünyaya getirirken, eşinin "Neler oluyor burada?" dediğini söylemişti. Teigen, bebeğini dünyaya getirdikten dakikalar sonra ona veda ettiğini belirtmişti.

Dünyaca ünlü model, bu korkunç deneyimi yaşamadan önce aylarca yatakta istirahat ederek, bebeğini güvenli bölgede tutmaya çalıştığını yazmıştı. Teigen, hastaneye kaldırıldıktan sonra yapılan tedaviye de cevap vermeyince doktorların gerçeği açıkladığını ve bebeğe veda vaktinin geldiğini anlatmıştı.

Bebeğinin cansız bedeniyle neden fotoğraf çekildiğini ve paylaştığını açıklayan Teigen, o an derin acı içinde yanında olan annesi ve kocasından kendilerini çekmesini istediğini, eşi John Legend'ın tedirgin olduğunu ancak kendisini kırmadığını belirtmişti.

Teigen, "Bu anı sonsuza kadar hatırlamak istediğimi biliyordum. Tıpkı evlendiğimiz gün birbirimize verdiğimiz o öpücüğü hatırlamak istediğim gibi. Luna ve Miles'ın doğumundan sonra döktüğümüz gözyaşlarını hatırlamak istediğim gibi. Ve bu hikayeyi paylaşmam gerektiğini kesinlikle biliyordum" ifadelerini kullanmıştı.

ABD'li model, o kareleri yayınladığı için kendisini eleştirenlere "Bunu ben yaşadım, ben bunu seçtim" diyerek yanıt vermişti.

2013 yılında dünyaevine giren şarkıcı John Legend ile model Chrissy Teigen'ın, Luna ve Miles adında iki çocuğunu bulunuyor.

Milliyet Magazin