Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Markette dehşet ! Husumetlisi boğazına bıçak dayadı

Bursa , 04 Mart 2021 Perşembe, 10:18

Bursa'nın İznik ilçesinde markette karşılaştığı husumetlisi Hazer G.'nin boğazına bıçak dayadığı gerekçesiyle gözaltına alınan Ali Sırrı Alp, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece, 'adam öldürmeye teşebbüs' suçundan tutuklandı.

Markette dehşet ! Husumetlisi  boğazına bıçak dayadı

Saldırı olayı, geçen salı günü saat 19.00 sıralarında, İznik ilçesi Elbeyli Mahallesi Atatürk Caddesi üzerindeki markette yaşandı. H.G., alışveriş yaptığı markette ödeme yapmak için kasaya yöneldi. Ancak bu sırada içeri husumetlisi A.A.A. girdi. A.A.A., cebinden çıkardığı bıçağı giriş kapısına sırtı dönük halde olan H.G.'nin boğazına dayadı.

Marketteki müşteriler ile bir çalışan, saldırganın elindeki bıçağı almak için müdahale etti. Çıkan arbedede saldırgan ve H.G. ile bir müşteri yere düştü. Bu sırada market çalışanı bıçağı almayı başardı.

Marketteki korku dolu anlar ise, güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, H.G.'nin kasada ödeme yaptığı sırada A.A.A.'nın içeriye girdiği, H.G.'nin boğazına bıçak dayaması ve market çalışanı ile müşterilerin müdahalesi yer alıyor.